SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Chuck'a nie dla mięczaka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155817

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Chyba mnie intuicja tu zesłała, bo przecież nie śledzę spamu :) Ja też bym chciała namiary, nie dla siebie, bo ja już stare babsko, daję radę, ale potrzebuję kontaktów dobrych i każdy mile widziany, a tu PicaPica napisała, że ma namiary na Kraków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Poszło .

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Dzięki, a ja sobie właśnie wlazłam do Ciebie i widzę podsumowanie. A zaintrygowałaś mnie, bo taki świeżaczek i już pochwałę ma- zatem solidna firma, trzeba uskutecznić podglądanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
O, faktycznie coś zielonego się pojawiło . Nawet nie wiem komu dziękować, to w eter podziękuję .
A ta Kasia ma doświadczenie z młodzieżą też.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Super :) Z pewnością się przyda dziękuję :) No i życzę wszystkim dobrego spamowania i dobrego weekendu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
ja jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206876
Chuck czuwa cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
AL3ktra
ja jestem.

ja coś pobudzona nawet a juz myslałam, ze spac pojdę o 22... ale czytam te podsumowania (Pica szacun!) i te dyskusje o manipulowaniu zdjęciami i sie wciąż nadziwic nie mogę...
i takie hasło mi sie przypomina: głupi wszytsko komentuje, inteligenty wszytsko zauważa...
analiza Martuccy pod zdjęciami tej laski od pozowania wbiła mnie w fotel...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206876
no, Marta się na tym naprawdę zna jak nikt inny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak odbudować mięśnie ?

Następny temat

kobiece kształty

WHEY premium