SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam Chuck'a nie dla mięczaka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155780

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
AL, że zamiast pączka masz bilans up :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
mnie pasi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
czyli będzie dodatkowa porcja omleta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
u mnie wyszło, że mogę zjeść w końcu wielkie jabłko, a nie najmniejsze z dostępnych jupi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
radość. spadam laski, 3mać za mnie kciuki, mam egzamin, który prawdopodobnie obleję. (optymistyczne podejście, wiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 372 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24600
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
delfinka
łudzę się, że to co jest przed to jest to prawdziwe;) ale tam wystarczy np. usunać jeden produkt wpisać go drugi raz w tej samej ilości i już inne jest podliczenie.

Mnie jeszcze wkurza, że tam gdzie było dodaj jest teraz dodaj własny i cały czas w to klikam jak pies Pawłowa plus jak się kliknie obok okienka to miska znika i trzeba ją robić od nowa ;(


cześć Spam

Delifinka, czy Ciebie po rozciąganiu też bolą biodra? mnie dzisiaj okropnie, ale wczoraj dałam sobie porządny wycisk.

A a propos dzienników, to nie chcę prowadzić dywersji, ale ja używam mobilnej apki do wpisywania jedzenia i chwalę sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Al trzymam kciuki i z takim nastawieniem to zdasz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Zoria jak przesadzisz to biodra są przeczołgane, obolałe i ciągnące staram sobie dozować ten ból, żeby nie przegiąć, bo to niestety nie chodzi o to, żeby jak najbardziej bolało tylko o systematyczność. Żeby to rozciągnąć to tam musi się zbudować a to trwa i trwa...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak odbudować mięśnie ?

Następny temat

kobiece kształty

WHEY premium