SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82427

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
ta, z wygody
nie chodze tam, chodziłem tylko na wakacjach rok temu.
Podobno drogo, ok 8 dych, co chwila podwyżki, chociaż niedługo mają dorzucić trochę porządnego sprzętu.
Jest dużo bieżni, rowerków. Są ławeczki, jedna brama, troche stojaków, suwnica na nogi....
Bardziej nastawili się na wygląd i atmosferę (ładne ściany, klima o ile dobrze pamiętam, plazma na ścianie), a mniej jest miejsca do ćwiczeń i sprzętu porządnego (przynajmniej porównując z Power Clubem, bo tam też ćwiczyłem). Za taką kasę, to dołożysz trochę więcej i masz Maniaca, możesz sobie na basen śmigać i siłka też jest wypasiona.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 363
mnm jak mozesz to odezwij sie na kom 510960704 bo ja w bialym to na stancji tylko na ulicy Zeleńskiego i wiesz nie czaje tych terenow niestety:/ pewnie tak samo jak ty bys do wawy pojechal to jak tak samo w białym :/ a ze mam robote do 17 to tez niemam czasu zeby sie gdzie kolwiek rozejrzec itp :/ neta bym sobie zalozyl ale tez zabardzo niewiem gdzie co i jak :/ odezwij sie jak cos na kom sms napisz czy co hehe ja juz lece na białystok pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Colloseum otworzyło już nową częśc.
Jak najbardziej polecam. Super siłka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5398
Ja ze swej strony chciałbym polecić Active Sport na Marczukowskiej. Chodzę tam od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Czysto, nie śmierdzi, dużo sprzętu. Fajna sala aerobowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemano.Mam pytanie orientuje się ktoś ile kosztuje karnet w Power clubie i na Marczukowskiej? Jesli ktoś pytał juz o to to sory ale nie chcialo mi sie wszystkiego czytać.. I czy polecacie te siłki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114
czysto i nie śmierdzi = za***ista siłka

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5398
Karnet na Marczukowskiej kosztuje 88 za miesiąc bez ograniczeń.

Bl4d3r: jeśli lubisz śmierdzącą siłke, to twoja sprawa. Ja nie lubię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Power club - 1 miesiąc = 67 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114
a jesli Ty twierdzisz ze siłownia na ktorej nie smierdzi zasługuje juz na miano za***istej to tez Twoja spr...

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5398
Bl4d3r: Więc jakie jest twoim zdaniem kryterium jakości siłowni?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Wysokiem Mazowieckiem lub Zambrowie

Następny temat

+Podlaski Spam+

WHEY premium