SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82400

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
bylem rowniez kilka razy na innej silce wiec nie*******. jak koles ma problemy ze soba to niech czeka nawet i na rozgrzewke dlamnie to mozecie i cwiczyc w burdelu wy***ane mam

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie dziwię się że dłużej niż 1,5 godziny nie trwał - wchodzisz ---> przebierasz się ---> idziesz na salę ---> patrzysz że wszystko zajęte, a kolejka już czeka ---> wracasz do domu xDD jak się postarasz to i w 10 minut się wyrobisz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
mozma juz sie smiac?to mialo bys smieszne?

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
osesek gdyby nie te 22 lata wpisane w profilu miałbym cie za gimnazjalistę, widzę walczysz tutaj o śmierć i życie

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12109
Na zachętę nigdy nie chodziłem (problemem był dojazd, prawie godzinę przez całe miasto), ale wszystkie opinie, jakie słyszałem od regularnie tam chodzących są pozytywne. Co prawda miejsca brak, ale za to klimat jest za***isty do ćwiczeń, no i cena niewysoka.

Co najmniej kilkanaście osób REGULARNIE chodzących na Zachętę ma takie zdanie, więc coś w tym musi być.

My tylko chcemy żyć mocniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1266
ogólnie to jak już w którymś tam poście pisałem na zachęcie na ogół najwięcej ludzi jest w poniedziałek tak koło godz 16-17. a ogólnie to jeszcze da sie przeżyc;) aż takich tłumów nie ma, dogadać zawsze sie idzie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
o nic niewalcze ale jak jeden mosiek z drugim *******a bzdury chodz nic na ten temat niewiedza to mnie to w****ia ze wprowadzaja w blad innych ;)

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1425
Janca, ale na warszawska jezdzic to juz nie problem? :DDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co Ci z "klimatu" jak ćwiczyć nie masz gdzie?;> ja idę na siłownię wtedy kiedy mi pasuje i wiem że mogę zrobić pełny trening bez żadnych przeszkód, co to za trening kiedy musisz się zmuszać do chodzenia w porach które Ci nie odpowiadają z nadzieją że uda Ci się cokolwiek poćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
ja na zachecie zawsze caly trening wykonywalem bez problemy, niewiem w czym ty widzisz przeszkody, moze spotkala cie na zachecie nieprzyjemna sytuacja albo cos innego ze tak gadasz bez sensu kilka razy to samo :)

-=[]------[]=-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Wysokiem Mazowieckiem lub Zambrowie

Następny temat

+Podlaski Spam+

WHEY premium