SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82434

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12309
pare hankielek wiekszych ma jeszcze dojechac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
to dobrze bo niedługo będą mi niezbędne. A Ty co będziesz też chodził do NCG?.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12309
no widzialem twoj post w innym dziale.. beda beda potrzebne hehe ja chodze od poczatku tylko zrana bo spadki odrabiam i wtyd chodzic pozniej pod koniec stycznia tez wskakuje na male co nieco wiec pewnie sie wieczorem zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
No spoko, to do zobaczenia

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Od 15 roku zycia zaczne biegac na Zachete i mam kilka pytan. Jak ze sprzetem? Jaka atmosfera? I jak jets z karnetem. Przyjde np. 14 i kupie to do nastepnego 14 mam czy kupuje sie np od. 10 do 10? I troche dziwne pytanie. Czy tam sa ogolne prysznice dla wszystkich czy takie 1 osobowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
żeby chodzić na Zachętę musisz mieć ukończone 16 lat, to po pierwsze.

Barca Bogiem, Barca Matką, Barca Babcią i Sąsiadką !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie da sie czegos w stylu "karteczka od rodzicow? Czytalem gdzies ze takie cos jest mozliwe. A moze tez mnie przepuszcza jak bede wygladal na 16?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
jak ja tam szłam to instruktor się pytał czy mam ukończone 16 lat. Co do karteczki to nie mam zielonego pojęcia czy jest taka możliwość ale możesz spróbować.

Barca Bogiem, Barca Matką, Barca Babcią i Sąsiadką !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jesli mam juz rocznikowo 16lat to moge biegac na silke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
wiesz co, najlepiej zajdź tam i się popytaj co i jak. Jak biuro będzie zamknięte to zejdź na dół, tam są dwie salki i poproś kogoś by zawołał instruktora .

Barca Bogiem, Barca Matką, Barca Babcią i Sąsiadką !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Wysokiem Mazowieckiem lub Zambrowie

Następny temat

+Podlaski Spam+

WHEY premium