SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82417

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie jest patrzeć jak ktoś się denerwuje bez sensu kiedy samemu ma się na to wy****ne xDDDDD pajac unosi, rzuca, a ty z uśmiechem patrzysz jak robi się czerwony jak burak haha xDDD tak ją bronisz że jeszcze tylko brakuje żebyś powiedział że zachęta jest częścią Ciebie hahaha xDDDDDDDDDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do Janca:
jak już wcześniej mówiłem TUTAJ o siłownie pytają głównie początkujący i to właśnie do nich jest skierowane, zaawansowany i na placu zabaw może efektywnie ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
nie robie sie czerwony tylko smieje sie z postow dzieciaka ktory ma kompleksy, a drazni mnie to ze SFD zostalo opanowane przez takich burakow jak ty ktorzy pisza zbedne posty po 10 razy na 1 temat, raz napisalem ja ci odpowiedzialem co o tym mysle i powienienes zrozumiec ze kazdy ma zdanie swoje n/t tym bardziej ze ja tam cwicze dosc dlugo a ty byles tam byc moze kilka razy i juz tu zgrywasz kozaka, podejzewam ze na zachecie wysmiano ciebie, moze masz wlosy dluzsze niz jezyk chodz raczej jezyk jest twoim jedynym dlugim atutem, negatywnym atutem :)

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojoj i kto tu ma kompleksy? ja napisałem swoje zdanie a Ty od razu zacząłeś się kłócić i z każdym postem więcej wulgaryzmów, dowartościowujesz się tym? nie potrafisz nic sensownego powiedzieć to najlepiej naskoczyć na mnie xD chcesz mi dowalić ale jakoś drętwo Ci to wychodzi xD i po co te nerwy? ja tu wszystko grzecznie i kulturalnie a Ty od razu z mordą do mnie xP oddychaj głęboko - niech krew dopłynie do mózgu! i przestań zachowywać się jak dziecko z ADHD-.-
a może liczysz na darmowy karnet za tą walkę na śmierć i życie? xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
z morda idzie kon do wiadra,
niemusze liczyc na darmowe karnety,
jestem dowartosciowany w przeciwienstwie do ciebie dzieciaku,
z kazdym postem udowadniasz swoje zalosne myslenie,
uzwyalem wulgaryzmow aby pokazac ci ze potrafie dostosowac sie do poziomu mojego rozmowcy, ale niechce upasc tak nisko jak ty :)

Zmieniony przez - osesek w dniu 2009-10-16 01:07:26

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wybacz ale niestety nie mam wiadra żeby Ci podstawić;)
widać nie wiesz czym jest poziom, bo jeszcze nawet podstawy nie liznąłeś;) ja swoją myśl przekazałem już w pierwszym poście natomiast Ty z każdym kolejnym swoim pokazujesz że nie masz nic do powiedzenia xD
zapomniałeś jeszcze pokrzyczeć i dodać parę ***** ******** ******* xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
poziomu i taktu mam dziecko wiecej niz ty, obys kiedykolwiek osiagnal w moim wieku to co ja, i skoncz juz ciagnac te swoje dziecinne gadki bo niechce mi sie odpisywac juz osobom ulomnym.
a wiadro mozesz sobie podstawic do zalatwiania potrzeb

Zmieniony przez - osesek w dniu 2009-10-16 23:41:09

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
spokoj chłopcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"drazni mnie to ze SFD zostalo opanowane przez takich burakow jak ty ktorzy pisza zbedne posty po 10 razy na 1 temat"
napisałeś to chyba sam do siebie xP jesteś niedojrzały emocjonalnie, za bardzo podniecasz się nędzną siłownią-.- skoro to ja jestem taki zły to po co odpisujesz? po co bablasz bez sensu skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia? musisz wtrącić swoje marne cztery grosze? jesteś dziecinny i masz kompleks niższości spowodowany jakimiś traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa, może tato Ci do wanny wchodził? nie wiem, nie interesuje mnie to, ważne że ja, ten bardzo bardzo zły człowiek, który źle napisał o twojej komórce pod schodami, prowokuję Cię, a Ty nie widzisz jak wielkiego pajaca z siebie robisz-.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
niewiem dlaczego piszesz tu te gorzkie zale ale nawet tego nieprzeczytalem, leje na to co piszesz w tym momencie :)

-=[]------[]=-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Wysokiem Mazowieckiem lub Zambrowie

Następny temat

+Podlaski Spam+

WHEY premium