SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82438

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
ty ***any smieciu, cisniesz po rodzinie wiec jestes zwykla ****a bez zasad i honoru, do twoich wiadomosci moge niemiec zadnych rodzicow ani rodziny, moge byc sierota ty ***any brudasiy, ****a sa pewne zasady a ty niepotrafisz nawet ich przestrzegac,***** CI W PAPE DLUGOWLOSA CIOTO!!! dojechany bedziesz predzej czy pozniej, boisz sie ustawic w oddali od dlugowlosych ziomali? boisz sie spotkania sam na sam cipo? niewiesz co to Honor i masz wode zamiast mozgu dziwko

Zmieniony przez - osesek w dniu 2009-10-31 18:06:46

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
***ie mnie to czy masz rodzinę czy nie, mam w dupie czy jesteś sierotą
jesteś brudny od urodzenia, idź się wyżalić i płakać w kącie
Ty frajerze zasad nie trzymasz więc i ja nie mam do Ciebie szacunku bo jesteś dla mnie nikim, zwykłą szmatą bez wykształcenia za******lającą z taczkami gnoju dlatego nie unoś się tak honorem bo sam go nie masz
wy***ane mam na Ciebie i nie ruszają mnie Twoje słowa, bo taki śmieć jak Ty nie wzbudza we mnie żadnych emocji, lepiej mieć wodę zamiast mózgu niż g**** z trocinami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
Byls ktos na silowni MAGIC GYM ??????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
brudasem jestes ty dlugowlosa ciotunio, won do fryzjera lub odrazu na smietnik brudny frajerze, dojade cie i niebedziesz taki wyszczekany kozaku bez twarzy ;] od urodzenia ty jestes brudny a nie ja, ja nienosze jak panienka dlugich wlosow, chyba masz jakies zapedy na transseksualiste skoro niby jestec chlopcem a wygladasz jak dziewczynka z brzydka morda :) hahaha mam z ciebie banie, nietylko ja, jak chlop moze wygladac jak laska, chyba ze cipe masz zamiast meskosci =] ci ci ci cipo i po***** bylo ie wychylac? boisz sie ustawic zeby powiedziec mi to w oczy a przez internet jestes taki mocny w swojej babskiej mordzie, pewnie jak z kims walczysz to probojesz ciagac za wlosy albo drapiesz przeciwnika akrylami co ? :)

Zmieniony przez - osesek w dniu 2009-11-01 19:31:58

Zmieniony przez - osesek w dniu 2009-11-01 19:51:39

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko te śmietniki Ci w głowie, co Ty tam robisz? puszek szukasz? czy kartonów na noc?;> jak się urodziłeś lekarz krzyczał "ALE SYF!", a mamusia nazwała Cię MałyBrud, dzięki czemu prawie załapałeś się do reklamy Danio, jednak wygrał Twój sobowtór;)
dojechać to Ty możesz odkurzacz, którym tak ochoczo bawisz się w nocy;)
banię to Ty masz, jak wiadro i gały jak dwa ping pongi, to musi być denerwujące jak Ci się przechyla i po ścianach walisz xD ja jestem mężczyzną;) chłopem jesteś Ty, pewnie jeszcze świnie na balkonie trzymasz i kury w łazience;)"bylo ie wychylac?"? - po pierwsze przestań seplenić, a po drugie, to brzmi jakbym miał się Ciebie bać xD boję się jedynie twoich długich, kręconych, brązowych zębów, bo jak "walczysz" (cóż za wysokolotne określenie) od razu padasz na kolana i ciągniesz druta;) lachę na Ciebie kładę pajacu;)
nie mam pojęcia czym są "akryle" ale google mówi że to tipsy xD hmm... czyżbyś sam sobie robił?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Dobra panowie, prosze was aby ta rozmowa przeniosla sie na priv. Ludzie tutaj pytaja o rozne rzeczy które giną w gąszczu waszego spamu.


Buzi sobie dajcie w końcu i na PW

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
ja bym mu niepodal naet reki bo smierdzi od niego brudasem pozaty brzydze sie dlugowlosych niemytych burakow ogolnie to trzeba bedzie go scisnac i nauczyc pokory tylko aby sie niezarazic aidsem od niego wiec kijkiem w gumowych rekawiczkach trzeba bedzie mu kolana poprzestawic

busek jak mogles napisac panowie skoro ta ****eczka ma dlugie pejsy jaki z niego pan skoro upodabnia sie do dziewczynki

ty metjufrajer to jak ustawiamy sie? cy nadal sie boisz cipko? =]

Zmieniony przez - osesek w dniu 2009-11-02 16:44:34

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko nie bierz tego kija, którego w kakena sobie wpychasz pedale, bo się porzygam.
Ścisnąć? Ścisnąć to Ty możesz jedynie swojego pieroga, bo penisa raczej nie masz.
Muszę Cię zmartwić - już dawno masz AIDS, HIV, VHS i DVD od dupaki z ****ami xD A mówili rodzice żeby po mydło się nie schylać xD
Nie wiem jak śmierdzi brudas i przypuszczam, że XbusekX równie niewiele wie na ten temat, ale w końcu Ty jesteś znawcą - śpisz pod mostem z menelami to i pewnie sobie wszy nawzajem wydłubujecie, a co do rączki to do buzi xDD
Cioto! Ja mam na Ciebie wy***ane, w ogóle mnie nie interesujesz. To Ty jak pedofil się zachowujesz - skoro tyle o mnie wiesz, to wiesz gdzie mnie znaleźć, zapraszam;) Tylko mordę wcześniej wymyj pryszczata ****o;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
mi aids nigrozi dopoki trzymja ciebie pod kluczem brudny pejsiarzu

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
ej sorry ze sie wtrace


kiedys jak pisaliscie to bylo jeszcze nawet nawet na poziomie



teraz to juz jest zwykle jechanie po sobie wszystkimi sposobami.


Nikt drugiego nie przegada, a ciagniecie tego w nieskonczonosc jest glupota :P

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Wysokiem Mazowieckiem lub Zambrowie

Następny temat

+Podlaski Spam+

WHEY premium