SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką sztuke walki [Białystok]

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7051

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez renegat44 z działu Grappling.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Mieszkam w Łapach jakieś 30 km od Białegostoku [woj. podlaskie] więc wracając do tematu. Chcę zacząć trenować jakąś sztukę walki tylko za bardzo nie wiem jaką treningi Białystok , Judo odpada (chodziłem kiedyś lipne itp), Boks zapasy odpadają. Więc dla znających okolicę jakie są jeszcze selekcje sztuk walki w okolicach Łap i Białegostoku. Interesuje mnie jakaś sztuka połączona z samoobroną i zadawaniem ciosów itp. Ostatnio słyszałem że coś takiego jest w B-Stoku tylko nie pamiętam jak się nazywa. Proszę o jakieś porady i propozycje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
W takiej sytuacji - raczej nie ten dział bym powiedział...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jak interesują Cię uderzenia - to zapraszamy do uderzanych,jak samoobrona - to do C/S-u.

A tak w ogóle to google nie gryzie,o!

Zmieniony przez - Saida w dniu 2008-09-05 20:24:42

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3266
Po pierwsze w jednym zdaniu zanegowałeś moim zdaniem trzy najlepsze opcje: judo, zapasy oraz boks. Judo w AZSie na Polibudzie jest prowadzone bedzo dobrze, dojo na takim poziomie jakich mało w Polsce. Boks na hetmanie również bardzo dobrze prowadzony, warunki spartańskie, ale to dobra szkoła zarówno jeśli chodzi o technikę jak i charakter. Zapasy były kiedyś w KS Podlasie, nie wiem jak to teraz wygląda.
Dobrą sekcją jest Human kickboxing, osobiście tam nie bywałem, ale wiem, że poziom jest wysoki. Jak dla mnie wartoby jeszcze wspomnieć o bjj w Rosomaku (o ile jeszcze istnieje), ale skoro dla Ciebie judo jest lipą to i bjj pewnie też nią bedzie.
Z tego co wiem, to w Łapach też jest (lub było) kilka sekcji, chyba właśnie dojeżdżał trener kickboxingu z Humana, coś mi się wydaje, że był tam również boks.
Jak na mój gust trochę dziwna sytuacja, chyba tak naprawdę nie chcesz trenować nic. Człowiek który chce czegoś tzn. że ...wie czego chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Skoro te bardziej kontaktowe style walki odpadają,to może kolega na coś tradycyjnego by się przeszedł? Karate? Aikido? Capoeira? A może jakiś system typu krav maga?
Ale to wszystko nie w tym dziale...

W Łapach na pewno jest judo, i w Białymstoku jest też na pewno klub judo Hetman Białystok

Zmieniony przez - Saida w dniu 2008-09-05 22:45:23

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a skoro kolega nie sprecyzował, co konkretnie chce trenować, to ja wtrące swoje "uderzane" trzy grosze
w B-stoku jest bardzo dobry klub muay thai (czyli boksu tajskiego) - Husarz Białystok

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
jeżeli chcesz trenować z jakimś skutkiem w sensie czegoś sie nauczyć praktycznego to polecam kravke...

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 299
Możesz trenowac capoeire(Treningi w Domu studenta numer 1 w pon,srod-18-20; sob-13-15):) jak chcesz lub rzeczywiscie krav mage, a bjj istnieje jeszcze i to własnie Ta sekcja Rosomak wiem bo kolega chodzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
Jeśli nie sprecyzowałeś co konkretnie chcesz ćwiczyć to polecam tobie "Human" Kick - Boxing w Białymstoku. Zajęcia prowadzi bardzo dobry trener, co profesjonalnie prowadzi zajęcia i zna się na robocie.
Jeśli chcesz poczytać więcej szczegółów zapraszam na www.kickboxing.attive.pl 

Sport to zdrowie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72
w Białymstoku najlepsze sa treningi u Piotrka Sawickiego mistrza świata w kyokushin
za***isty trener i oprocz karate na zajeciach sa rzeczy z mma i k1
www.kyokushin-sck-bialystok.org 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obciążenie na gryf.

Następny temat

kick-boxing - - - ŁOMŻA

WHEY premium