SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sw Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
W tym temacie prosze o opinie ludzi którzy trenowali/trenują boks w hetmanie i kb w Humanie.Jaki jest poziom i jak mniej więcej wyglądają treningu (wiem że najlepiej samemu przyjść zobaczyć ale teraz nie moge).prosze o normalne odpisywanie.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Boks:
Z tego co wiem na hetmanie masz dwie grupy płatna u trenera Snarskiego zawodowego boksera gdzie treningi są naprawdę na wysokim poziomie a druga to jest grupa młodsza z tego co wiem przyjmowani tam są chłopcy i dziewczęta do 15 roku życia czy nawet młodsze więc tam się raczej nie załapiesz ale to jest tylko to co słyszałem więc musiałbyś się tam po prostu udać i dowiedzieć więcej bo na mojej opinii nie masz co się opierać za mocno ;p

KB/mt:
Klub też na dobrym poziomie, promuje się jakoś kick boxing i muay thai klub (http://www.kickboxing.attive.pl/ więcej info) ale jako klub muay thai polecam klub Husarz w którym sam trenuje no i uważam go za najlepszy klub z dziedziny uderzanych ( z kb czy mt) w białym ;p Do dyspozycji na treningach masz tarcze i wszelkiego rodzaju przyrządy potem ,treningi są naprawdę wyczerpujące;p Zapraszam o godz. 18.00 w pon,śr i piątek koszt: 70zl miesiąc

Najlepszym rozwiązaniem będzie udać się na trening i po prostu samemu się przekonać ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
dzięki za odp sog poszedł.]
Na jakiej ulicy jest klub Husarz?

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2009-04-11 20:56:26

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29

Jestem niezlym lachociągiem i wchodze pod konskie pyty :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
X liceum ogólnokształcące ul. Zwycięstwa 28

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
dzięki.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7593
Konr4d może coś wiecej wiesz o treningach u snarskiego? Gdzie sie one odbywaja, jaki jest poziom zaawansowania grupy, jaki jest koszt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Znaczy za dużo nie wiem, z tego co tam gadałem z ziomkiem który jest w zaawansowanej to jakoś przyjmują tak do 93-94 rocznika chyab tylko z wiadomej przyczyny a jak ktoś starszy i chce rekreacyjnie to jakoś musi płacić 100 zł chyba ale nie wiem czy tacy są jeszcze przyjmowani. Naprawdę trzeba by było udać sie do klubu i dowiedzieć bo za dużo nie wiem no ale treningi są naprawdę ciężkie dzielone jakoś na sile/dynamikę technikę wytrzymałość w każdy dzień pracujesz nad czymś innym jakoś ;p O boks trzeba po prostu się tam udać a jeżeli chodzi o mt w klubie husarz mogę pomoc ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
konrad dawaj na gg nr mam w profilu.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Odezwij się do mnie bo u mnie coś nie idzie ;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
.

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2009-05-17 21:26:04

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

!!Hajnówka Car-audio!!Bielsk Podlaski

Następny temat

Jet Fuel...gdzie go dostać w bstoku?

WHEY premium