SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82426

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
jestes pedalem ze starasz sie dowiedziec o mnie jak najwiecej ?? obys kiedykolwiek dozyl widoku na sobie takiej sylwetki jak ja mam :) odkopujesz tematy sprzed kilu lat miedzy innymi hahaha ale z ciebie bazant, prze******lasz sobie coraz bardziej, zal mi ciebie gowniazu bo naprawde jestes biedny psychicznie jak i fizycznie :) moze jeszcze bedziesz sie staram dowiedziec jaki mam rozmiar buta i gusta co do kobiet? oczywisice niemasz szans dlugowlosa kolezanko bo brzydkich panienek nieadoptuje :)

Zmieniony przez - osesek w dniu 2009-11-14 22:50:33

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do kobiet to na pewno nic nie znajdę, bo z tego co pamiętam gustujesz w spoconych facetach xDDD
na tematy trafiłem przypadkiem i wręcz nie mogłem się powstrzymać jak przeczytałem o dziurze w klacie hahaha xDDD aż się popłakałem ze śmiechu hahaha xDDD teraz po tych kilku latach pewnie cała twoja klata to jedna wielka dziura xDDD aż do pleców xDDD
mam na Ciebie wybitnie wyj*ebane i nie interesuje mnie kim jesteś xDDD to Ty śledzisz mnie na nk jak pedofil, robisz wywiad środowiskowy na mój temat, a w rzeczywistości nie masz odwagi sam przyjść, jesteś żałosny-.-
skromny fizycznie powiadasz? hmm... przynajmniej wiem, że nie chodzisz za mną, bo nigdy mnie nie widziałeś xDDD
"wystający bebzon" masz, bo za dużo rodzynów z du*py wyjadasz, trzeba było to wodą po parówkach popijać xDDD zacznij robić tak zwany MO - Martwy Obciąg, bo od samego bujania się na fujarze pedała nie schudniesz xD ale za to zwieracz odbytu masz pewnie tak wyćwiczony, że kamienie możesz nim kruszyć xDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
"co do kobiet to na pewno nic nie znajdę" jak sam napisales ciezko bedzie ci w tak malo tolerancyjnym miescie jak Białystok znalezc lezbijke :)
natrafiles przypadkiem na temat sprzed kilku lat? nie bron sie falszywymi motywami ciotunio :)

Zmieniony przez - osesek w dniu 2009-11-14 23:36:55

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
slayerek01 - mam nadzieję że będziesz bawił się dobrze i Cię nie zawiedziemy xD enjoy it! xDDD

kliknąłem sobie na Twój awatar, wyświetlił mi się Twój pedalski profil i pomyślałem sobie jakie pedalskie wypowiedzi dawałeś xD przeleciałem wzrokiem z góry na dół i zauważyłem że kilka tematów sam założyłeś, a jeden z nich "problem" bardzo mnie zaintrygował xD w końcu jaki "problem" może mieć taki "zaje*biście" zbudowany pedał jak Ty? xD jak przeczytałem to mi dech zaparło hahaha xDDD i wtedy przyszła mi do głowy myśl, że może więcej takich zwytych tematów założyłeś xD no i się nie przeliczyłem - "bebzon" i "skarżypyta" są tego przykładem hahaha xDDD
mam nadzieję, że nie płaczesz? nie chciałem Cię w żaden sposób urazić, hahahaha xDDDDDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ej dziewczyny nie mozecie tego na priv zalatwic? temat jest silownie bialystok a to ni cholery nie trzyma nawet po czesci tematu, idzcie sie calowac gdzie indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
placzesz chyba ty kiedy koledzy siedzacy lawke za toba podcinaja ci pejsiki McGyverem :)

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
dobrze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
z metju jednak chyba niejest tak dobrze skoro lubi mezczyzn

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chwila, chwila... doznaniami ze spoconymi facetami i gorącym oddechu na plecach Ty się z nami dzielisz xDD jeżeli ktoś za mną siedzi to poza moimi plecami nic nie widzi xDDD w McGyvera Ty się bawisz - "Sto Tysięcy Sposobów Wsadzenia Kija W Tyłek" - domyślam się, że jesteś już poza połową xDDD

soltys88 - zastanawiam się kiedy ktoś nas ukarze za spam xDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135735
po małym baniku i po sprawie

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Wysokiem Mazowieckiem lub Zambrowie

Następny temat

+Podlaski Spam+

WHEY premium