SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82428

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
ja mam wy***ane, polowy jego postow nieczytam nawet brudas moze sobie pogadac co chce, ja wiem swoje ze jego poziom jest nisko pod nogami wiec moze sobie po*******ic:) spina sie tak ze mu zwieracze w koncu puszcza:)

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1714
A ja na odwrót myślę, że to Ty najbardziej spinasz poślady.Dałeś się sprowokować i dalej brniesz w tą bezsensowną "konfrontację".Jesteś starszy, a przynajmniej tak jest tam napisane, więc byś się wykazał resztkami rozumu i po prostu go ignorował...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
no troche dalem sie sprowokowac, ale w ostatnich postach to jemu zwieracze puszczaja ;]

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
spinasz się ta zachętą. Kazdy ma swoje zdanie a ty pokazujesz ze masz cos nie tak ze swoja psychika. kazda osoba ma prawo do wypowiedzenia się. Od tego właśnie jest forum aby dzielic sie swoimi opiniami. A ty jeszcze naskakujesz i mowisz ze on sie spina. Czytając to zacząłem się śmiać. To ty przezywasz jakbyś dostał okresu. I to ty pokazujesz ze nie dorównujesz mu swoim IQ. Skoro jesteś taki mądry to po prostu przestań się wypowiadać w tym temacie, bo już swojego wizerunku nie uratujesz takimi durnymi postami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
nie musze nic ratowac, a napewno nie swoj wizerunek wiec niewiem po co sie wcinasz skoro widzisz ze juz jest to sprzeczka zamknieta, jak sam powiedziales to jest forum i kazdy moze miec tu wlasne zdanie, wiec moge tez spinac sie ta zacheta ile chce i kiedy chce wiec twoja wypowiedz sama sobie zaprzecza, nikt mi nie zabroni spinac sie czym mi sie tylko podoba ;]

Zmieniony przez - osesek w dniu 2009-11-07 09:07:33

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Wybacz mi moją ignorancję osesek, zupełnie zapomniałem o Tobie xD Wszyscy tutaj doskonale wiedzą, że Ty nie czytasz moich postów od 29 strony, ani nawet mi nie odpisujesz - twoje durne wypowiedzi same się piszą i wysyłają xDDD Nie musisz ratować wizerunku, bo wcale go nie posiadasz, reprezentujesz sobą wielkie nic;) Zwieracze puszczają na myśl jakiego pajaca z siebie robisz ;O
Sprzeczka? Jaka sprzeczka? Chyba sam ze sobą się sprzeczasz, ja Ci tylko odpisuję z grzeczności xDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak dla ścisłości

"Wybacz mi moją ignorancję osesek, zupełnie zapomniałem o Tobie xD Wszyscy tutaj doskonale wiedzą, że Ty nie czytasz moich postów od 29 strony, ani nawet mi nie odpisujesz - twoje durne wypowiedzi same się piszą i wysyłają xDDD Nie musisz ratować wizerunku, bo wcale go nie posiadasz, reprezentujesz sobą wielkie nic;) Zwieracze puszczają na myśl jakiego pajaca z siebie robisz ;O
Sprzeczka? Jaka sprzeczka? Chyba sam ze sobą się sprzeczasz, ja Ci tylko odpisuję z grzeczności xDDD"

to mój post;) nie swój komp - nie swoje konto, zapomniałem się przelogować;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
o ja pierodle, jeses totalnym idiota :/

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm... nie sądzę żebyś miał jak sobie popier*dolić, to raczej Ciebie pier*dolą;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
a mam, ty witek grabisz sobie coraz bardziej, wkoncu w******* dostaniesz i sie skonczy pyskowanie gnojku

-=[]------[]=-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Wysokiem Mazowieckiem lub Zambrowie

Następny temat

+Podlaski Spam+

WHEY premium