SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82425

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
a właśnie, zapomniałam zapytać się wcześniej, wejście do Zachęty jest przez tą jakby klateczkę, w której jest napis 'wstęp tylko dla członków... ' ?

Barca Bogiem, Barca Matką, Barca Babcią i Sąsiadką !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
nooo, shcodzi sie jakby do piwnicy, wejscie jest wmontowane w boczna czesc bloku, i jest szyld zahceta wiec trudno niezauwazyc
patrze z jednego osiedla jestesmy

Zmieniony przez - osesek w dniu 2008-03-23 13:01:10

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
karnet na miesiąc to 50 zł
zawsze jest jakiś instruktor który gnije z ciebie że jesteś borowik itp.
łusy gruby i mały to "PREZES"... zawsze mówi że zrobili remont generalny, a w rzeczywistości wykafelkowali tylko łazienkę kafelkami ze śmietnika;] i tak nikt nie wchodzi do łazienki-.-
sprzęt jest super stary jak ze złomowiska więc jeżeli nie chcesz stracić palców to nie zbliżaj się do odważników!! a najlepiej w ogólę do niczego nie podchodź;]
jest bardzo przewiewnie więc radzę nie podchodzić do wentylatorów bo stracisz głowę;]
do wszystkiego zawsze jest kolejka więc lepiej dzwonić z tygodniowym wyprzedzeniem i zamawiać sobie miejsce bo inaczej nawet do szatni się nie dostaniesz;]

ogółem mówiąc raj na ziemi xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w Colosseum dokupili 4 nowe maszyny dorobili salkę bokserską i kort do squosha, ogromna sala do aerobiku, 5 profesjonalnych bierzni i z 10 nowych rowerków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
wielkie dzieki ;) hehe Metjuzen dzięki za wyczerpującą odpowiedź ;DD Osesek właśnie też zauważyłam to ;]

Barca Bogiem, Barca Matką, Barca Babcią i Sąsiadką !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
ja pierodle maniaki colosea multifity i inne ****ostwa z bajerami na silownie ide cwiczyc a nie ogldac plazmowy telewizor na cala sciane i za ogladanie takie telewizora placic za karnet 100 czy wiecej plnow
Zachęta rzadzi i ****!

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy to prawda... nigdy nie byłem w Colosseum kolega chodzi i się chwalił xP
wolę swoją siłkę xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
czy w koloseum jesy plazma to niewiem tez,ale na wygodzie na silce jest plazma

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 486
W coloseum jest plazma:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
a na zachecie pudlo z kineskopem

-=[]------[]=-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Wysokiem Mazowieckiem lub Zambrowie

Następny temat

+Podlaski Spam+

WHEY premium