SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82401

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 910 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11088
nie radze jest tam drogo i do dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19926
To nawet nie można nazwać siłownią tam jest jeden atlas, jedna ławka i kilka hantelek serio, ja nie wiem jak cos takiego można wogóle ludziom oferować jako siłowania To jest masakra, najlepiej pójdz i zobacz to dowiesz sie o czym mówie

Do zobaczenia gdzies w Polsce [you]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
wcześniej, kilka stron wcześniej ktoś jeszcze pisał o siłowni w piwnicy może tam zobacz.

Barca Bogiem, Barca Matką, Barca Babcią i Sąsiadką !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
Odnośnie siłowni na Marczukowskiej.
Jest strasznie zatłoczona w salce z ławeczkami i hantlami. Jest tylko jedna wąska ławeczka skośna (regulowana), jedna maszynka do wyciskania zza karku, jedno stanowisko do przysiadów, po jednej ławeczce do wyciskania w skosie głową do góry i głową w dół oraz 3 stanowiska do wyciskania klatki leżąc. Zazwyczaj przy w/w stanowiskach trzeba sobie troche poczekac na swoja kolej, a wtedy trening może się przedłużyć do kilku godzin :]. Szkoda bo poza tym LUDZIE-ok, TRENERZY - ok, POZOSTAŁE SALE Z ROWERKAMI, BIEŻNIAMI, ATLASAMI - ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 731
akurat na brak sprzetow na marczukowskiej to ja bym nie narzekal, bo jest tam wszystkiego pod dostatkiem (jezeli chodzi o nogi, to przysiady, i nie tylko, mozna robic w drugiej czesci na maszynach)

ale co kto woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 157
Witam, panowie studiuje medycyne w bialymstoku i kompletni nie znam miasta, mieszkam na piłsudskiego, czy ktos wie gdzie najblizej mnie jest silownia godna polecenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4034
zachęta wsiadasz w siudemke i jedziesz wysiadasz i prawie jesteś i za 50 zł miesiąc na alteleryjskiej to naj bliżj jest ale słaba siłka atleta antoniuk chyba też blisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
A jak będe mieszkał na Nowym M na zachodniej, to gdzie najlepiej i w granicach stówki/msc?. Może bym się z kimś spotkał i pogadał o tym i o tamtym... .
edit:


Relax odpada, miał bym blisko ale byłem tam i nic specjalnego, karnet tez 60-70 zeta chyba, chłopaki chodzą do koloseum ale czy warte to swojej ceny?. Mówią że spox ale znam tylko 2 opinie.

Zmieniony przez - diablosv w dniu 2008-10-10 20:50:28

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na zachodniej jakaś tam siłka niby jest ale jak tam ze sprzętem to nie wiem ,raz tam zaszedłem we wrześniu to pisało że od października otwarta ,a relax to rzeczywiście jak za taką kasę to jest przęgięcie.....ostre

coloseum no cóż w środku fajnie raz tam byłem ,czułem się jak w Rzymie starożytnym ,czasami może być tłoczno ,ale ogólnie fajnie się tam ćwiczy i jest salka z workami ,i chyba jeszcze sauna sucha gratis

Zmieniony przez - arczi88 w dniu 2008-10-10 22:02:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
No widziałem zdjecia tego colosa w necie, czysto i schludnie to fakt i te filarki, dla mnie potrzeba stojaka z hantlami, wygodnej ławki, takiej szerszej bo nie lubie waskich, porzadnego wyciągu, bramy i poreczy to tak z grubsza. W tej zachecie może i tanio ale spęd jak na skupie świń w godz po południowych a ja tak moge trenować i nie mam zamiary siedzić na siłowni 3h.

dietanabol rulezzz

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Wysokiem Mazowieckiem lub Zambrowie

Następny temat

+Podlaski Spam+

WHEY premium