SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82416

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1714
Czy wie ktoś jaka jest sytuacja, cena karnetu w dynamicu i atlecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
dynamica remontuja, ma byc otwartu pod inna nazwa w grudniu badz styczniu


a atleta - 95 zł.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
a niech mnie, ale bomba

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro jesteś taki "JP100%" to sobie to na czole napisz xP razem z HWDP i paroma innymi "genialnymi" skrótami-.- , nie ważne, że nic z tego nie rozumiesz - ważne, że masz xDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
nienawidze ludzi ktorzy sie afiszuja z jp czy chwdp pajacu bez szkoly, i nigdzie niepsalem ze jestem jp na 100%, czytac nieumiesz dziewczynko? powinienes wrocic do edukacji na legionowej albo jeszcze nizej bo masz problemy z czytaniem, chodz tam niewrocisz bo nieprzyjemnie bylo by wrocic do ludzi ktorzy niedarzyli cie sympatia i chodzic po szkole bojac sie dostac gonga, pamietasz te czasy czy juz zapomniales ?:)
a ci co chodza w ubraiach propagujacych ***ac psy itp. sa zalosni, szpan i moda, ale jaka firma tacy fani-przy***ani.
a ty skoncz juz pisac kretynie bo juz nawet to przestalo byc zalosne, jakbys niezauwazyl to temat zostal skonczony a ty wymyslasz jakies glupie zaczepki, naprawde jestes dzieckiem z autyzmem. glebokie wyrazy wspolczocia ludziom obcujacym z toba na codzien
a jesli sadzisz ze robisz mi na zlosc swoim biadoleniem to daj sobie lepiej spokoj, smiech na sali-to jest to co przychodzi mi na mysl widzac twoja kolejna zenujaca zaczepke
a jesli tak naprawde chcesz mnie prowokowac to mozemy sie ustawic skoro taki z ciebie mocarz w gebie, po co mamy zasmiecac forum skoro mozesz mi powiedziec swoje gorzkie zale prosto w oczy, wiec wybieraj, albo konczysz pisac tu te swoje smieszne *******y albo sie ustawimy i wyjasnimy sobie wszystko, weekend blisko wiec czasu jest duzo, chyba ze sie boisz cipeczko i wolisz udawac twardziela przez kabel od internetu :)

a wiec macku z klanu wybieraj opcje, albo zdejmujesz okulary i zwiazesz kuly w kucyk albo 2 i mowisz mi to prosto w oczy albo konczysz te glupie gadki i zapominamy o calej sprzeczce.







Zmieniony przez - osesek w dniu 2009-10-29 23:42:20

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"psem to ty jestes policyjnym " tym pokazałeś jaki jesteś anty w stosunku do policji co jest żałosne
w tym punkcie "a ci co chodza w ubraiach propagujacych ***ac psy itp. sa zalosni, szpan i moda, ale jaka firma tacy fani-przy***ani." w pełni się z Tobą zgadzam;)
bez szkoły? hmm... po twoich wypowiedziach zastanawiam się czy w ogóle podstawówkę skończyłeś - czyżby zazdrość?;>
czy ja kogoś prowokuję? xD ja tylko odpowiadam na Twoje posty, to wszystko xD
już dawno miałeś przestać odpisywać, a czytać to już w ogóle xD brak Ci klasy i inteligencji-.- pokaż jaki jesteś dorosły i trzymaj się swoich postanowień, a nie zachowujesz się jak baba w ciąży-.-
jak taki z Ciebie chojrak to się zaprezentuj, a nie ukrywasz się pod downowskim nickiem jak dziecko z kompleksami-.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
zaprezentuje sie przy najblizszej okazji, ale chyba jednak z ciebie taki chojrak bo j ci zadalem konkretne pytanie albo sie ustawiamy albo konczysz *******ic swoje farmazony dziewczynko,
obys ty kiedykolwiek mial tyle klasy i inteligencji co ja oraz sie wykrztalcil
to jak ? bo chyba boisz sie spotkac i prosto w oczy mi to wszystko powiedziec:) i ja niemowie tu o bojce, bo mordobiciem spraw nierozwiazuje chyba ze nieda sie inaczej to w ostatecznosci musze, ale wolalbym abys mi powiedzial wszystkie te swoje dziewczece obelgi w oczy :)

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twoja inteligencja osiągnęła poziom poniżej zera-.- myślałem, że nigdy nie spotkam człowieka, który napisze "wykształcił" przez "rz"-.-
jesteś tak głupi, że aż śmieszny xD nie mam Tobie już nic do powiedzenia.
coś chcesz? sobota - godzina 14 - Colosseum, nie mam czasu ani ochoty ganiać za Tobą po mieście-.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
taa boisz sie brudasie co? juz zapomniales jak cie w pg2 gnebili? hahahahahaha buraczku niezwracam uwagi na ortografie piszac do ciebie bo niejestes wart nawet podeptanego gowna:) napisalem to celowo abys mogl sie spuscic na swoje pejsy, boisz sie spotkac w miejscu ustronnym, mozemy spotkac sie 1na1 obojetnie gdzie a nie na jakiejs z***anej silowni, co tam z ziomami pejsami i brudami bedziesz?jestes zwykla***** ryyysiu buhahaha? w tej twojej silowni to cie w pape moge pocisnac manekinie, jednak narobie ci wstydu na studniowce dziewczynko z warkoczykami, pozdrowienia od Grzesia ciotunio :) y0 kolezanko!

Zmieniony przez - osesek w dniu 2009-10-31 08:00:32

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie przypominam takiej sytuacji;) ale widzę, że pracę domową odrobiłeś, może jeszcze podglądasz mnie w łazience pedale?;> zachowujesz się jak rasowy pedofil
mama Cię nie kocha, a tato tylko w nocy? na tym podeptanym gównie to pewnie masę robisz, wydłubujesz je z podeszwy prosto do miseczki na śniadanie;) jeszcze wodą po parówkach popijaj xD
rozmarzyłeś się o dziewczynkach z warkoczykami? żadna nie chce Ci dać to sobie na siłowni w kącie ulgę robisz? Ciebie na siłowni pewnie *****ami po twarzy klepią.
zrobiłeś z siebie tutaj idiotę i strasznie się denerwujesz-.-
wy***ane mam na Ciebie człowieku, coś chcesz? - przyjdź!
zapraszam na studniówkę;) wylecisz stamtąd szybciej niż się pojawisz;) czekam! oby do stycznia masa Ci sprzyjała!;) pozdro;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Wysokiem Mazowieckiem lub Zambrowie

Następny temat

+Podlaski Spam+

WHEY premium