SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82440

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
diablosv powiedz mi jak ma się tam sprawa sztangielek,są chociaż do tych 45kg i czy nikt nie robi problemów jak jakiś większy ciężar wypadnie z ręki,bo wiem,że w niektórych siłowniach tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Siema, sorry że nie zaglądam ale nie mam czasu, są największe 35kg, jak spadnie to aż tak źle nie jest bo jest gumowa krata. Tylko żebyś ich z wysokości głowy nie zwalał na beszczela to będzie git.


Szukam roboty jako instruktor, ktoś coś wie?.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
wiecie cos na temat tej nowej powstającej siłowni w tym nowym budynu przy Antoniuku Fabrycznym?

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 218
ja powiem ze silownia colosseum jak dla mnie odpowiada, tylko jest jeden mankament. JEST PRZE*****SKO goraco na niej ;/ chyba sauna wliczona w karnet zaczyna sie juz od samego wejscia na silownie:D nie trzeba do niej schodzic ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
czesc mam 15 lat... gdzie moge chodzic na silownie juz??? chcialbym zaczac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 882
ifer: troche chodziłem do colosseum i szczerze i nie widze problemu temperatury wewnatrz silowni- ćwiczyłem na silce i dodatkowo robilem kurs na instruktora fitness na gorze i zawsze bylo ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 882
damian: wybierz taka siłownie do ktorej masz stosunkowo blisko i jest w miare kompleksowa - sprzet, dostepnosc, towarzystwo. Jednakże w twoim wieku odradzalbym silownie. Zakres ćwiczen ktore mozesz narazie wykonywac w domu jest ogromny , przy skromnym zaopatrzeniu w drazek, hantle a nawet domowe sprzety- krzesla i tym podobne. Takie jest moje zdanie. Wybor nalezy do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Chłopaki wiecie czy może gdzieś na siłce w białym szukją kogoś do roboty,obiło mi się o uszy ostatnio,że podobno w multificie przyjmowali,wie ktoś coś na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 882
w multi raczej nie- kolega probowal sie wkrecic - ma instruktora i nie chcieli. Teraz kombinuje w maniacu albo no chance raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
rafzag gdzie robiłeś tego instruktora, ile czsu i za ile?.

dietanabol rulezzz

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie w Wysokiem Mazowieckiem lub Zambrowie

Następny temat

+Podlaski Spam+

WHEY premium