SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy zaginął pies - Białystok

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1457

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1437
W niedzielę 14.10 zaginęła mi suczka rasy Shi-Tzu w białymstoku, okolice zielonych wzgórz - Popiełuszki już za rondem bliżej torów. Zaginęła rano, jeżeli ktoś gdzieś widział lub wie że ktoś znalazł proszę o info. Piesek był krótko ostrzyżony, ma 2 lata i miała cieczkę...

Dla znalazcy nagroda !


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5398
Widziałem dziś podobnego pieska w Starosielcach, ale było już ciemno, więc głowy nie dam że to ten. To było przy ul. Bałtyckiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1437
ale u kogoś na podwórku czy się szwędał po prostu ? Dzięki wielkie za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5398
Jechałem tą ulicą i widziałem na chodniku pieska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5398
Tak w ogóle to mnie też w wakacje zginął piesek właśnie w Starosielcach, a znalazł się 3 tygodnie później na TBS, cały i zdrowy. Życzę owocnych poszukiwań :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam kilka rzeczy

Następny temat

S>ławeczka marbo, 55kg obciążenia, zestaw gryfow

WHEY premium