SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM ponownie otwieramy, gdyz szacunek do Dennisa Sivera epicki mamy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 335718

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Czarni:

- Czarni są bardziej atletyczni - tak, z zach. Afryki, ale w konkretnych sportach, tak jak wschodnia Europa w konkretnych dyscyplinach

- Czarni mają lepsze poczucie rytmu, lepiej tańczą, są bardziej gibcy - bardziej gibcy, bo mają większy luz w stawach, dłuższe ścięgna, więzadła i to jest powodem m.in. niepowodzeń w typowo siłowych sportach. Delikatne stawy, cieńsze, dlatego ta sama masa mięśniowa wygląda okazalej.

- Czarni są agresywni i łatwo tracą cierpliwość (dlatego mówiłem o tym w kontekście dwuboju, bo wg mnie w jak mało której dyscyplinie, jest tam baaardzo nużąca rutyna i na samych zawodach trzeba mieć baaaaaaaaaaaaaardzo zimną głowę) - impulsywność i lekkomyślność to nie agresja, były badania na ten temat i fakt, czarni reagują natychmiast i niekoniecznie ma to dobre skutki. Mają wyższy poziom estrogenów, więc też histerycznie reagują.

- bdb ogarnianie harmonii w muzyce - nie znam się

Żółci:

- mają wysokie IQ - średnio 103 iq, wyższe 3% niż biali amerykanie

- są mniej kreatywni - muzycznie nie istnieją - nie znam się

- są mniejsi i słabsi, ale również dzięki rozmiarowi często dużo bardziej zwinni - powiedz to trójboistą z Tajwanu, są mniejsi, ale w stosunku do swoich rozmiarów, aż tacy słabi nie są. Jak to Wodyn powiedział, "Chińczyk jest takim przeciwieństwem murzyna, dźwiga całkiem, całkiem, ale nie rosną mu mięśnie, murzyni rosną od samego patrzenia na sztangę, ale siłowo są zazwyczaj chvjowi"

Biali (wg mnie tez najbardziej różnorodni): - nie istnieje cos takiego jak białą rasa, w Europie jest masa różnych ras. Walijczycy z południa i ppółnocy to dwie różne rasy.

- Wysokie IQ
- wysokie to mają Żydzi , średnio 18% wyższe od białych, biali mają po prostu 100 iq średnio (Polacy, Niemcy i Holendrzy mają najwyższe)

- kreatywność

- gorsze poczucie rytmu - to sie powtarza na każdych koncertach i wg mnie nie ulega wątpliwości. -
- nie znam się

- nie ogarniają harmonii w muzyce. Myślą, wtedy że złą melodie śpiewasz - jw.

- Bardzo silna wola i mocna psycha. -
no i w rzeczywistości to biali mają statystycznie więcej hormonów odpowiedzialnych za agresje niż czarni. Historia Europy to potwierdza, największe skupisko konfliktów zbrojnych.

Twoje luźne hipotezy bardzo naciągane

co do fizyczności - to życie zmusiło murzynów do adaptacji fizycznej, a z kolei te same zasoby mogły pójśc u białych na inteligencję itp - bo ich wyzwania były intelektualne, a nie fizyczne. -
czarni żyli na terenach górzystych (Ci co żyją w USA) i mają inny układ oddechowy, gęściej otoczone włókna mięśniowe naczyniami włosowatymi (stąd taki szybki przyrost masy), ale coś za coś, stawy, ścięgna nie są tak grube i słabsze przez to, Z tego co pamiętam to ich szybko kurczliwe włókna nie kurczą się tak głęboko jak słowian

http://run-down.com/guests/je_black_athletes_p2.php

Masz tam o tym że to murzyni z zachodu mają najwięcej włókien szybkokruczliwych a ci ze wschodu wolno kurczliwych - biali są po środku.
- jacy biali? z zachodu? ok może Ci tak, ale Ci ze wschodu to inna bajka. Kenijczycy mają 3-4 x więcej mitochondriów energotwórczych, stąd takie wyniki w maratonach

Porównując studentów - białych i czarnych (z zachodu) to ci drudzy mieli więcej fast- twich fiber, czyli tych włókien najbardziej podatnych na hipertrofię, odpowiedzialnych za siłę itp.
- czarni z zach. , a biali skąd?

I teraz to co pisałem wczoraj - sporty w których biali są lepsi, mają trudny do wywnioskowania główny czynnik odpowiadający za przewagę, z kolei sporty czarnych już niekoniecznie. Możesz je robić wszędzie i nie potrzebujesz sprzętu (wyjątek to kosz, ale i on jest w każdym getcie)
- nom, zapasy, pływanie, akrobatyka, gimnastyka - kto to widział takie rzeczy... piłka nożna itd. Latynosi muszą być tacy bogaci, że mają te piłki.

Ja bym najchętniej zobaczył sobie porównania murzynów zachodnich z jakimiś goścmi np z Iranu, czy tam z jakimiś czeczenami.
- aaaaanooo widzisz...




i jeszcze jedno. Ciężko stwierdzić przyczynę niektórych cech - bo czy czarni mają niższe IQ, bo generalnie unikają intelektualnych wyzwań i dlatego też rzadko osiągają sukcesy biznesowe ? A może dlatego, że dla nich ważne jest żeby w życiu nie za bardzo się napracować, tylko bawić się?
- akurat badania psychologiczne pokazały, że czarni uważają się za mądrzejszych od białych, tak samo atrakcyjniejszych (nawet jeżeli to nie prawda)


To jest temat do bardzo długiej dyskusji, ale chyba widzisz, że wcale nie gloryfikuje czarnych.
- bardziej nie doceniasz białych

A Ty z kolei nie potrafisz im przyznać niczego więcej, niż to że szybciej biegają a i to niechętnie. - szybciej biegają (jamajczycy ze względu na klimat), ale nie jest to taka porażająca różnica jak w sportach siłowych albo rzutach mlotem
wyżej skaczą, ale gorzej u nich z gimnastyką i akrobatyką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Ale analizy tu lecą Zgłębię temat jutro przy kawce i gorzkiej czeko

K_PS - mi coś podobnie czas szybko płynie, u mnie to raczej kwestia dynamiki życia ciągłe zmiany, nauka, praca ale też oczekiwanie np. na Conor - Diaz 1 a teraz Conor - Diaz 2 - to człowiek czeka, coś tam robi i życie przemija...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4552 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263268
Mi to ostatnie pół roku zlecialo jak jeden miesiąc kiedyś

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Pilek forumowy murzynolog.



Nie znam się na temacie ale brzmi całkiem sensownie, jakbys pojęcie miał ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311





Siema.

Jeszcze sporo pracy i poprawek przede mną, ale mam nadzieje, ze Wam sie spodoba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jeszcze lepsze rozkminy niz te o reinkarnacji
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
B-REAL, dobre video Aż mi się nie chce wierzyć, że taka reklama opaski była Jakim trzeba być d****em żeby uwierzyć w większą równowagę czy elastyczność po założeniu tego na rękę


Zmieniony przez - Steven_99 w dniu 2016-08-11 05:42:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Blachowicz tez ja miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gala Finałowa Pucharu Polski Seniorów i Juniorów - K1 Rules

Następny temat

UFC Fight Night 84 – Silva vs. Bisping

WHEY premium