SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM ponownie otwieramy, gdyz szacunek do Dennisa Sivera epicki mamy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 335344

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
no wiadomo, jak powiesz ze cos trenujesz to 90% lekarzy powie ze masz przestac

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ta,
ja raz polazłem do ortopedy bo mnie bolały plecy w odc lędźwiowym ( w sumie nadal się z tym pjerdole, od kilku lat już)
to typ spojrzał na zdjęcie RTG, powiedział, że nic tu nie ma i, że każdego coś boli to mówie, że mnie nawet boli jak autem jadę, jak leżę na łóżku itp przy codziennych czynnościach
to mi odp żebym ich unikał i kazał wypjerdalac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Byłem kiedyś u "sportowego". Było to po kontuzji z SW. Powiedziałem, że boli podczas biegania a przecież to dopiero początek aktywności po urazie, to on powiedział, że bieganie jak i w ogóle sporty różne niszczą kolana i jedyna rozsądna opcja to taka , żebym się przesiadł na rower i tylko na tym bazował w życiu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój ziomek ma jedną nerke i był u sportowego po jakieś badania, typ trenował Taekwondo, i ta mu, że nie dostanie zezwolenia do startów w zawodach i poleca zmienić sport, wyciągneła jakiś plik papierów szuka mu czegoś innego
Poleciła szachy

To nie trolling
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja mam refluks przełykowy i do niedawna miałem ślady krwi we flegmie to się trochę przestraszyłem... teraz biorę lekarstwa a diety nie trzymam ale i tak jest ok, przynajmniej na razie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lecz przyczyne nie objawyy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No podobno z tego kurestwa się nie da wyleczyć, tylko zostaje lekarstwa + dieta do końca życia a jak jest lepiej to sama dieta
A sobie zobacz jaka ta dieta jest
http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/lecznicze/dieta-przy-refluksie-zasady-co-mozna-jesc-czego-nie-choroba-refluksowa_38076.html

yebać, póki co jem kebaby piję piwo i jest dobrze dzięki lekarstwom bo bez to mówię, czasami miałem krew we flegmie
teraz jadę na melanż właśnie


Zmieniony przez - Puar w dniu 2016-06-25 21:33:45

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No faktycznie dieta lipa w choy.
Ale nie chce mi się wierzyć z tego sie wyleczyć nie da.
Od czego ten refluks masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie wiem pamiętam że od dziecka miałem "duszności" że jakby mnie dławił przełyk czasami, a jak coś połykałem to w tych momentach było lepiej. chyba wrodzone to. Teraz już tak nie mam, za to jakieś przekwaszenie/zasolenie żołądka chyba jest. ale nie jest źle jak biorę te leki póki co. jak pracowałem w Londynie to ciągle tez wpieprzałem same fast foody i alkohol xD i moze też od tego mi się pogorzyło

dobra lecę

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miłego melango
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gala Finałowa Pucharu Polski Seniorów i Juniorów - K1 Rules

Następny temat

UFC Fight Night 84 – Silva vs. Bisping

WHEY premium