SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM ponownie otwieramy, gdyz szacunek do Dennisa Sivera epicki mamy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 335646

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Zabstył ,bo IMO większość Policjantów jest wporządku ,ale WIĘKSZOŚĆ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszędzie sie jakieś umysłowe kurvy trafiają.
Tępy policjant będzie nadużywał władzy.
Tępy nauczyciel też.
a tępy ksiądz będzie yebał dzieci.
co zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Wszystko zależy od człowieka. Mój trener od stójki skopał 5 policjantów, podczas zatrzymania i NIC, DOSŁOWNIE NIC mu za to nie zrobili. Możliwe, że było im głupio zgłosić, że w 5 nie dali rady zatrzymać jednego człowieka a co niektórzy plomby ładne zbierali
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja raz na urwanym filmie sam 10km zrobiłem, obudziłem się w lesie z lufą w ręce, po ch** ja tam poszedłem to do dziś nie wiem

wódka jest najgorsza dlatego rzadko pije, paradoks jest taki, że alkohol i papierosy można kupić w sklepie a za marihuane/hasz to można iśc do więzienia.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wódka najgorsza?
hasz i marihunanen lepsza.
Prosze Cie typie.
Chyba tylko majeran paliłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
kolejny po OBELX, który twierdzi, że lepiej się zaj**ać niż sobie zajarać.

Wódka to większe zło niż proszki.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednorazowo wiadomo,że lepiej zajarać.
Ale na dłuższą mete to też niszczy w choy.
Wcale nie mniej niż wóda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
widać, że ty majeran tylko paliłeś skoro tak p******isz. Jak można wgl porównać palenie thc (nie mylić z dopami) do konsekwencji picia alkoholu.
Po wódzie:
- możliwość urwanego filmu=moralniak/konsekwencje prawne nawet albo zdrowotne
- do auta lepiej nie wsiadać / do pracy lepiej nie iść
- agresja w większości przypadków tzn nadagresja
- koordynacja ruchowa zaburzona
- robisz głupie rzeczy czy mówisz co na trzeźwo byś w życiu nie zrobił.
- po alkoholu miliony ludzi już umarło, po marihuanie nikt (no i znowu nie mylić z dopami)

Jak można wgl porównywać wóde z paleniem.
Lepiej jarać codziennie dobry stuff niż pić wóde regularnie co tydzień w spud a w tygodniu stosować dietę piwową
Jedyna wada to jak dużo palisz to pamięć krótkotrwała się p******i i tolerancja wzrasta i już nie jest tak fajnie jak palisz np raz na jakiś czas i musisz spalić więcej niż ktoś kto okazyjnie tylko pali - to nie jest reguła, ale tak jest często.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
polskie prawo robi z tego zło, bo zakazują, ludzie boją się zrobić outdoora, bo ktoś przyczai albo jakiś cebulak podj**ie nie mówiąc o lampie.
Dlatego potem kupujesz za 30zł 3 zbicia sprasowanego gówna albo i dopa jak jesteś laikiem to nie rozróżnisz i potem tworzy się mit o szkodliwej marihuanie.

Jakby były coffee shopy to by nie zginęło tyle ludzi od dopalaczów. To wina tych rządowych sk***ysynów, w Holandii jest legalna, nie możesz sadzić aczkolwiek możesz palić i jakoś nikt się na to nie skarży, ale u nas wciąż ciemnogród
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio raper Waka Flocka Flame był hospitalizowany po jointach.
He he, pewnie dopy palił jakieś ch**owe.
Sztywnego Misze czy coś.
Widać, żeś teoretyk i w temacie nie siedzisz, a najdłuższy ciąg z jaraniem trwał u Ciebie 2 dni.
Ale dalej pyerdol głupoty i teoretyzuj jak w przypadku sportów walki.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gala Finałowa Pucharu Polski Seniorów i Juniorów - K1 Rules

Następny temat

UFC Fight Night 84 – Silva vs. Bisping

WHEY premium