SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM ponownie otwieramy, gdyz szacunek do Dennisa Sivera epicki mamy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 332625

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To sobie wyobraźcie że weszła tam np wasza dziewczyna i ciekawe czy zamiast próbować ją łapać to byście bredzili że trzeba się odsunąć, żeby nie było nagonki na policję w razie jakby wam kark skręciła.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej, żeby łapaniem takiej spadającej osoby zajęła się policja albo straż, która jak piszesz też jechała niż pijani ludzie. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie dla spadającego i łapiącego jeśli zajmą się tym odpowiedni i trzeźwi ludzie niż ktoś kto ma problem z utrzymaniem równowagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tylko że policjanci stali obok i nie próbowali go łapać, a straży wtedy jeszcze nie było

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i dobrze, straż ma sprzęt to go weźmie na ziemię w sposób znacznie bardziej bezpieczny i dla niego i dla innych. Poza życie to nie film, gdzie ktoś skacze z 10 metrów i ktoś go bez problemu łapie. Bardzo dobrze, że zabezpieczyli miejsce, bo byście wymyślali jakieś "własne, domowe sposoby" żeby kolegę zabrać na dół i jeszcze większa krzywda by mu się stała. A tak w ogóle jak się skończyło, kolega chyba wyszedł z tego cały zdrowy no nie? Więc jak widać procedury jakie stosowała policja okazały się skuteczne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o sk***esyn, bad tripa po bimbrze dostał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Wracając do dyskusji o zabitym ziomku... Uważam, że policjantami powinny zostawać osoby z jakimiś umiejetnościami, a nie Janusze z ulicy którzy potrafią sobie radzić tylko paralizatorem, albo inną bronią. Dostałby ziomek normalnie wejście w nogi, został na glebie skontrolowany i wymęczony, po czym odwrócony twarzą do ziemi i skuty (z dwoma sprawnymi ziomkami , którzy trenują sporty walki to byłaby kwestia 2 minut max) i nie stwarzałby już zagrożenia. Tak wyszło jak wyszło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypadek i choy, rownie dobrze przy wjezdzie w nogi moglby pizgnac lbem o ziemie i umrzec.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcacemu nie dzieje sie krzywda, od choya razy mnie spisywali czy zatrzmywali i jakos nigdy po lbie nie dostalem. A tutaj jeden męczennik dostaje gumowa kula w krtan drugi z paralizatora, i oczwyscie obaj dobre chlopaki umarli bo yebane zomo żądne krwi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z zabstylem, poza tym mamy 100 tysięcy policjantów, więc trudno byłoby oczekiwać, żeby każdy z nich był nie wiadomo kim, zwłaszcza, że oprócz umiejętności walki ważne jest zdrowie, sprawność, no i testy na psychikę. Ja też jakoś problemów z policją nie miałem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raz mnie spisywali gdy byłem zjarany jak g****, i założe się, że to widzieli.
I co?
Paralizator,gumowa kula?
Spisali i pojechali
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gala Finałowa Pucharu Polski Seniorów i Juniorów - K1 Rules

Następny temat

UFC Fight Night 84 – Silva vs. Bisping

Wiecej