SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM ponownie otwieramy, gdyz szacunek do Dennisa Sivera epicki mamy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 334557

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Jak zwykle albo nie czytasz albo wybierasz po łebkach. Przecież napisałem, że na forum NIE WCHODZĄ same Sebixy, nie ?

Pudziana nawet nie komentuję, bo nie ma co - z tym że nie zrozum mnie źle, nie jest to obelga w jego stronę ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że jego życie i kariera to kariera generalnie rzecz biorąc - osiłka.

Co do upadku zachodu - szeroko pojęty zachód ucieka nam dużymi krokami. Kraje jak Niemcy, Norwegia i wiele innych rozwiniętych uniezależnia przemysł energetyczny od surowca pozyskując już w tej chwili ogromną część zapotrzebowań z odnawialnych źródeł. My oczywiście pakujemy się w drogi i szkodliwy węgiel. Na zachodzie mają więcej pieniędzy, mają lepszą infrastrukturę i poziom życia. Jedyne symptomy erozji to te u nas - młodzi ludzie uciekają i nie zamierzają wracać. To cale imigranckie p******olo to rozdmuchane ponad wszelkie proporcje granie na emocjach. I tu też nie zrozum mnie źle, bo nie umniejszam zbrodni (w dużym stopniu z udziałem Polaków) dokonywanych przez imigrantów choćby w WB, ale inne fakty wyglądają tak: ok. 6000 (w WB) osób rocznie popełnia samobójstwo, ok. 2000 ginie w wypadkach drogowych, a w 2014 163000 (!!!!!) osób umarło tam na raka. Dla przeciwwagi - w CAŁEJ Europie zachodniej w 2015 roku w wyniku działań terrorystycznych zginęło 150 osób (źródło: http://www.datagraver.com/case/people-killed-by-terrorism-per-year-in-western-europe-1970-2015). I dochodzimy do sedna sprawy - na tym polega właśnie terroryzm, zamordować 20 osób i sprawić, że ludzie boją się tego bardziej, niż wszystkiego innego, kiedy prawda jest taka, że prędzej zabije cię to "wszysko inne" niż Ahmed i jego bomba. Także nie, zachód nie upada, prędzej my wyrżniemy się na nasze buźki myśląc, że możemy się na nich wypiąć i wszystko będzie cacy. Mógłbym jeszcze napisać bardzo dużo, ale mam wrażenie że to spotka się z emocjonalnymi bzdetami o tym jak muslimy nas zalewają, więc może starczy
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Takie czasy dzis ze "osilki" maja wiecej rozumu od przeintelektualizowanych wodolejcow spod znaku czerwonej gwiazdy ukrytego pod maskami anonimusow


Zmieniony przez - grind w dniu 7/14/2016 1:30:30 AM
3

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
_lechu_
I tu też nie zrozum mnie źle, bo nie umniejszam zbrodni (w dużym stopniu z udziałem Polaków) dokonywanych przez imigrantów choćby w WB


Ty chyba za bardzo nie rozumiesz co "zbrodnia" znaczy.
Z "udziałem Polaków" żal polemizować. Dawno nie czytałem takiej ilości bzdur. Społeczeństwa, gdzie całe miasteczka czy wioski zamieszkiwane są prawie wyłącznie przez starców - rozkwitają xDD

Jeden wielki facepalm.


Zmieniony przez - enediktal w dniu 2016-07-14 08:22:38
2

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezu co ten typ pyerdoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
To zdjęcie Stefci było już chyba kilka razy


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jak mnie kusi żeby odpowiedzieć lechowi ale...

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
enediktal


Ty chyba za bardzo nie rozumiesz co "zbrodnia" znaczy.
Z "udziałem Polaków" żal polemizować. Dawno nie czytałem takiej ilości bzdur. Społeczeństwa, gdzie całe miasteczka czy wioski zamieszkiwane są prawie wyłącznie przez starców - rozkwitają xDD

Jeden wielki facepalm.



Zmieniony przez - enediktal w dniu 2016-07-14 08:22:38


To się tym facepalmem znokautuj, bo nie masz za grosz rozumu. Cytat z wiki - "zbrodnia: W rozumieniu polskiego prawa karnego zbrodnia to czyn zabroniony zagrożony karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3 albo karą surowszą".
To jest ta "merytoryczna" dyskusja o której ktoś tu pisał ? Ja p******ę, to jest właśnie to, nie ważne argumenty, źródła jak przychodzi typek i "hehe miasteczka, hehe staruszki mieszkajo" -
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak już trollujesz to chociaż śmiesznie to rób a nie takie góvno
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
http://sjp.pwn.pl/sjp/;2544996

Masz, pospinany chłopczyku. Dokształć się.

Zbrodnia nie równa się przestępstwo. Trochę inny kaliber. No i ten nonsens o "udziale Polaków" - tego nawet nie ma sensu komentować.


Zmieniony przez - enediktal w dniu 2016-07-14 12:42:21
3

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gala Finałowa Pucharu Polski Seniorów i Juniorów - K1 Rules

Następny temat

UFC Fight Night 84 – Silva vs. Bisping

WHEY premium