SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM-dla wszystkich jesteśmy tolerancyjni, ale tylko w tej edycji!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126081

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Ale tak jak Ronie mowi - ciezko sie wybic :/

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Część ogólna nie jest wcale łatwa. Tutaj masz pytania opisowe z anatomii, pedagogiki, prawa, pierwszej pomocy itp itd, dopiero część specjalistyczna to sama kulturystyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
z pedagogiki ? Mozesz podac przyklad Prz ?

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no to jak to zdasz to już bedziesz miał Przemek z górki

BTW. ale np tak jak Hubert. on chyba wyciągnie na reke z 2tysiace. prowadzi nawet pare/parenascie osób przez neta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Może nie tyle co wybić ,a dostać się do tego światka.
Choćbyś był alfą i omegą pod względem wiedzy,właściciel odeśle Cię z kwitkiem.Ma zyski,ma klientów,więc nie liczy się to ,czy u niego pracują profesjonaliści czy idioci(przepraszam za wyrażenie).Liczy się kasa.

Jaki panuje poziom wiedzy w świecie trenerskim,każdy wie.
Dno i 100 metrów mułu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Norbi:

Pedagogika:
31. Co to jest: kształcenie, nauczanie, edukacja, uczenie się, wychowanie?
32. Na czym polega podmiotowe traktowanie, podaj jego cechy charakterystyczne?
33. Opisz 3 style kierowania zespołem wychowawczym (grupą sportową).
34. Wymień i opisz kompetencje potrzebne w pracy instruktora (minimum 5).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Ja włąśnie dostałem te 34, i jeszcze te:
36. Opisz cechy, funkcje i formy rekreacji ruchowej.
55. Opisz metody kształtowania wytrzymałości.
4. Wymień mięśnie utrzymujące postawę ciała, mięśnie wdechowe i mięśnie wydechowe.
15. Opisz podstawowy tok (budowę) zajęć ruchowych.
22. Wymień zasady prawidłowego żywienia (minimum 6).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
O k***a :D Tak jak na studiach w sumie , uczysz sie tez rzeczy calkowicie niepotrzebnych .

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Nom. Żeby zdać trzeba odpowiedzieć na 4 z 6. Ja nie odpowiedziałem na 15 i 36, więc jak gdzieś się yebłem w tamtych to nie zdałem %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Jeśli byś skończył studia na AWF ,byłbyś zwolniony z części ogólnej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Push & Pull do oceny

Następny temat

FBW a może coś innego? Crossfit?

WHEY premium