SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na mase do edycji i pytania

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 124
Ćwicze 5 miesiecy poprzedni plan byl standardowy

zalezy mi na poprostu "lepszym wygladzie" czyli wiadomo klata(głownie), bic, tric, barki, szerokie plecy i trening na mase

dieta gainer witaminy sa, caly osprzet do dyspozycji

Dzień 1 (Klatka + Biceps)
1. Wyciskanie na ławce poziomej - 4 serie: 1 seria 15 powtórzeń, 2 seria 12 powtórzeń, 3 seria 10 powtórzeń, 4 seria 8 powtórzeń.
2. Wyciskanie na ławce skośnej (skos w górę) - 3 serie: 1 seria 12 powtórzeń, 2 seria 10 powtórzeń, 3 seria 8 powtórzeń.
3. Rozpiętki na ławce skośnej - 4 serie: 1 seria 15 powtórzeń, 2 seria 12 powtórzeń, 3 seria 10 powtórzeń, 4 seria 8 powtórzeń.

1. Uginanie ramion ze sztangą stojąc - 3 serie: 1 seria 12 powtórzeń, 2 seria 10 powtórzeń, 3 seria 8 powtórzeń.
2. Uginanie przedramion na modlitewniku ze sztangą - 3 serie: 1 seria 12 powtórzeń, 2 seria 10 powtórzeń, 3 seria 8 powtórzeń.
3. Uginanie przedramion ze sztangielkami, siedząc - 3 serie: 1 seria 12 powtórzeń, 2 seria 10 powtórzeń, 3 seria 8 powtórzeń.


Dzień 3 (Plecy + Triceps)
1. Podciąganie na drążku w szerokim uchwycie - 4 serie: 1 seria 15 powtórzeń, 2 seria 12 powtórzeń, 3 seria 10 powtórzeń, 4 seria 8 powtórzeń.
2. Ściąganie w siadzie linki poziomego wyciągu - 4 serie: 1 seria 15 powtórzeń, 2 seria 12 powtórzeń, 3 seria 10 powtórzeń, 4 seria 8 powtórzeń.
3. Podciąganie sztangielki jednorącz w opadzie tułowia w przód - 3 serie: 1 seria 12 powtórzeń, 2 seria 10 powtórzeń, 3 seria 9 powtórzeń.

1. Wyciskanie francuskie - 3 serie: 1 seria 12 powtórzeń, 2 seria 10 powtórzeń, 3 seria 8 powtórzeń.
2. Prostowanie ramion siedząc, ze sztangielką - 3 serie: 1 seria 12 powtórzeń, 2 seria 10 powtórzeń, 3 seria 8 powtórzeń.
3. Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie - 3 serie: 1 seria 12 powtórzeń, 2 seria 10 powtórzeń, 3 seria 8 powtórzeń.

dzień 5 - BARKI nogi

1. wyciskanie sztangi sprzed głowy 12,10,8,8,
2. unoszenie ramion na boki 3s 10p
3. unoszenie ramion w opadzie tułowia 3s 10p
4. podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3s 10p
5. szrugsy (kaptur) 3s 10p

pytania:

- ile serii, powtorzen do jakich cwiczen
- i po ile cwiczen na dzien na dana partie wszedzie podane sa 2-3 mam czas zrobic wiecej
- prosze o edytowanie mojego planu i ewentualna wymiane i dodanie cwiczen na dane partie
- i czy mrozniasie lawki skos plaska dolna rozpietki nan ich itp wiadomo inne partie itp no ale mi zalezy na calej wiec jak to polączyć
-plany FBW itp przejrzalem i srednio mi przypadaja do gustu.
nogi robie na maszynach, brzuch ogarniety, chodze dodatkowo rekreacyjnie na kick boxing

21 lat, przygode dopiero zaczynam staz okolo 5 miesie

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 82

Wzrost: 181

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 5 miesiecy

Uprawiane inne sporty: kick boxing

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full

Dieta: zwyzka kaloryczna

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: mutant mass
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jakie plany przerabiales dotychczas ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 124
takie ogolno rozwojowe na maszynach z 1-2 miesiace a potem podobny do tego klata lawka pozioma skos w dol gore rozpietki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
po 1 poczytaj o HBW i splitach z partia 2x w tyg

po 2 nig nie robimy tylko na maszynach bo to by bylo smieszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 124
ok rozumiem no wlasnei czytalem o splitach i fbw i zbytnio mi sie to nie podoba

Zmieniony przez - JohnyB88 w dniu 2010-02-24 15:08:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

treing na mase do edycji i yptania

Następny temat

Trening na mase - do oceny

WHEY premium