SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM-dla wszystkich jesteśmy tolerancyjni, ale tylko w tej edycji!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125039

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Tak to bym nie wydał pieniędzy na gry. Już nie te lata.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Ale grasz w nie- więc nie jesteś stary, tylko biedny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Cholera, rozszyfrowałeś mnie.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
A FIFA 14 taka se jest :/ nie moge sie do niej przyzwyczaic .

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
W Fifę ostatnią to 2001 chyba grałem.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie taka se tylko taka sobie, troche kultury do hvja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
2002 Word Cup zayebista byla . Zapalone piłki z połowy boiska :D

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
przepraszam .

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
football menager był kot ! :D grałem kiedys pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Hah, tym tekstem "trochę kultury do hvja" przypomniałeś mi sytuację, której świadkiem byłem tydzień temu w porannym autobusie - najbardziej zatłoczonym. Otóż na przystanku kolo A wyszedł, a raczej został wypchnięty z drzwi by przepuścić wysiadających ludzi, a w międzyczasie na jego miejsce wepchała się jakaś paniusia. On do niej grzecznie, że "proszę mnie wpuścić albo wysiąść bo ja tym autobusem dalej jadę, tylko ludzi wypuszczałem", a ona coś tam z ryjem do niego, a on też już po chamsku coś tam powiedział. W tym momencie widzę typa w dresie, taka typowa patola jak xyz (w to miejsce wstawcie sobie jakiegoś patolusa), który otwiera japę i "e e e, trochę kultury kurva, bo ci zaraz wyyebię!". Ba dum tss...

ಠ_ಠ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Push & Pull do oceny

Następny temat

FBW a może coś innego? Crossfit?

WHEY premium