Arnold Sports Festival 2019 w Ohio to jedna z największych imprez sportowych. Podczas tego wydarzenia rozegrane zostaną liczne konkurencje sportowe, w tym chyba najprzyjemniejsza dla oka bikini fitness. Jedna z gwiazd sceny bikini, Elisa Pecini (22 l.), jest młodą kobietą, która przez wiele lat pracowała na niesamowitą sylwetkę. Długo walczyła z anoreksją i bulimią i tak naprawdę była już bliska śmierci... "Ludzie zwracali na mnie uwagę, ponieważ byłam za chuda, ale ja i tak myślałam, że gapią się na mnie przez to, że jestem gruba." - powiedziała w wywiadzie dla GI Pecini.

Kiedy miała 13 lat ważyła zaledwie 37 kg przy wzroście 168 cm. W wieku 15 lat trafiła do szpitala, gdzie przebywała przez 40 dni na terapii. Po mału pokonywała chorobę i znalazła pasję, dzięki której stanęła na nogi. Po ośmiu miesiącach regularnych treningów na siłowni i racjonalnego odżywiania odkryła bikini fitness i postanowiła spróbować swoich sił na scenie. W wieku zaledwie 18 lat rozpoczęła karierę, a w ciągu roku zamieniła się w profesjonalnego sportowca!

Zdobyła międzynarodowe uznanie i rywalizuje na najbardziej prestiżowych zawodach, osiągając świetne wyniki. W swojej krótkiej karierze Elisa Pecini już 29 razy wyszła na scenę, a wygrana podczas Tampa Pro w 2017 roku, dała jej okazję do rywalizacji w Olympii. Podczas pierwszej Olympii zajęła dziewiąte miejsce, a w 2018 roku była w pierwszym calloucie i znalazła się w pierwszej czwórce.

W tym roku po raz drugi dostała zaproszenie na Arnold Sports Festival w Ohio. Podczas występu dwa lata temu, zdobyła dziewiąte miejsce, ale ciężko pracowała od tamtego czasu i ma ogromną szansę na wyższą lokatę w tegorocznych zawodach. Jak oceniacie jej sylwetkę? Czy Waszym zdaniem Elisa zdobędzie złoto podczas Arnold Classic 2019? A może macie inną faworytkę?

Komentarze (0)