SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Stal, magnezja, kostka masła - żadna lejdi sie nie spasła &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115558

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Markotko, ty sie nie przejmuj- siostry mojego meza to rowniez Wieszaki, za to mam fajna tesciowa, choc wczoraj mnie rozwalila haslem - po co ci silownia, kup sobie bieznie i rowerek to szybciej schudniesz z czego? Juz nosze s! Jak jej wytlumaczyc, ze robie Mase!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Wszyscy wkolo sie gapia i krytykuja mnie, glownie za plecami- a ja mam to w doopie!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
bo wg niej cwiczysz po to zeby tak jak wszyscy schudnac to ci dobra rada dala :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no od meza sie dowiedzialam, ze zeby schudnac to powinnam chyba jesc mniej, moze faktycznie to zapotrzebowanie ktore mam przyjete jest za duze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
moja za to konkuruje ze mna we szystkim, łącznie z tym że ja nazłość jej zrobiłam że zaszłam w ciąże w tym samym czasie i mam dziewczynke a ona 2 chłopaka (bo przecież powinna mnieć dziweczynkę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
markoto, a to wstrętne babsko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
markoto
a bo kurka redukuje sie redukuje i nic, chyba juz za stara jestem na to i organizm slabo wspolpracuje, od dobrych paru miesiecy krece sie w kolko, wiec jestem troche podlamana, cale zycie sie odchudzam i juz chyba na zawsze zostane gruba

Do tego mam szwagierke ktora jest szczuplutka nosi s i xs, zywi sie batonikami i obiadami w restauracjach, sama nic nie gotuje, kupuje same markowe ciuchy, kosmetyki ogolnie ma bardzo wysokie mniemanie o sobie a jak sie domyslam nie za dobre o mnie :) no i przy ogladaniu voice of poland ktore prowadzila mielcarz rozpoczela sie dyskusja na temat wygladu prowadzacej. Dla mnie jest za chuda, wystajace kosci no chodzacy wieszak choc nie powiem ladna jest, ale oczywiscie dla szwagierki to ideal wygladu, ( bo Rubik troche za chuda ), ze fajnie ze dalej ma taka figure po ciazy, no i ze oczywiscie bywaja panowie ktore wola grubsze dziewczyny ale stwierdzila ze wszytskie kobiety powinny tak wygladac jak mielcarz - tu oczywiscie pila do mnie

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-12-01 08:42:15



hahaha jak bym swój stół świąteczny widziała i moja szwagierkę tylko moja szwagierka jest puchata i ciągle na diecie ale jakoś chyba tego nie widzi i ciągle osobom o obfitych kształtach docina o wystających schabach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
markoto
no od meza sie dowiedzialam, ze zeby schudnac to powinnam chyba jesc mniej, moze faktycznie to zapotrzebowanie ktore mam przyjete jest za duze




nie denerwuj sie mój tez mówi że za dużo jem a jeszcze moje jedzenie po 18 to zbrodnia .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pomoc w cwiczeniach

Następny temat

forma do oceny.

WHEY premium