SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Stal, magnezja, kostka masła - żadna lejdi sie nie spasła &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115989

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
U mnie mama nie gotowala bo pracowala po 12 h ale babcie nadrabialy z nawiazka :) Moje odzywianie sie pogorszylo jak sama zaczelam o siebie 'dbac' - pod koniec liceum i na studiach. A slodyczy nigdy ani mnie ani mojej siostrze nie odmawiali bo obie bylysmy raczej z tych chuderlawych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
kessik
w podstawówce nie było sklepiku, to zbyt kapitalistyczne było
u nas byl ale chyba tylko na jednej przerwiee otwarty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Moja robiła taki prawdziwy swojski ser smażony z kminkiem- do dziś pamiętam ten smak! I czernina z wiśniami, niebo w gębie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
nigdy nie jadalm tego sera zkminkiem, widze ze mozna go kupic ale jakos do mnie nie przemawia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
U nas słodycze zawsze w domu były i są do dziś... ale przynajmniej jak dostawałam kieszonkowe, to wydawałam je na .... hmm sama nie pamiętam już co...w liceum to chyba na tanie wino hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
mama niepracowała wiec zajmowała się domem, pamiętam też że jak byłam mała i była czekolada to była dzielona na kanki i każdy (mam brata i siostre) dostawał po 1 kance w ramach deseru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
markoto- ten w sklepie to obok prawdziwego sera nawet nie stał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
pewnie tak , ale nie mialam okazji jesc nawet takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Dobra, idę kolację zrobić. Sobie chłop placki ziemniaczane zażyczył...a ja muszę na nie tylko patrzeć!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
wiecie co jak starsza miałą 4 lata to stwierdziliśmy z mężem że trzeba by ją do Maca zabrać by zobaczyła co to, i stwierdziłą że to śmierdzi i jest niedobre i nadaltak utrzymuje tylko czasem o szejka prosi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pomoc w cwiczeniach

Następny temat

forma do oceny.

WHEY premium