SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Stal, magnezja, kostka masła - żadna lejdi sie nie spasła &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115452

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
AMiU u Ciebie mogę jadac obiadki, wygląda smakowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
markoto
a ja na weekend wyruszam do tesciow, no tam bedzie ciezko wyszukac cos co sie nada do jedzenia :D


Skąd ja to znam U rodziców mojego chłopaka czuję jak poszukiwacz zaginionej arki albo świętego graala
A jak już coś znajdę to raczej niezjadliwe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no ja bym sie nie najadla taka zupke, za malo do wybrania z pomiędzy brukselki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
lubiekaszke
markoto
a ja na weekend wyruszam do tesciow, no tam bedzie ciezko wyszukac cos co sie nada do jedzenia :D


Skąd ja to znam U rodziców mojego chłopaka czuję jak poszukiwacz zaginionej arki albo świętego graala
A jak już coś znajdę to raczej niezjadliwe...



no a nie wypada wiezc swojego zarcia :D chyba zostana mi sledziki bo to zawsze jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
U mnie dziś miska z niskimi ww , które już zjadłam do śniadania, więc zostaje mi tylko brukselka;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
markoto, jak ja bym wzięła swoje to jeszcze by mi zeżarli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Moja teściowa tez niestety nie jest mistrzem kulinarnym. Ale pal to licho, najgorzej, że ona robi wszystko z jak najtańszych produktów , a potem smakuje to wszystko ...same wiecie jak....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
AMiU co ty masz za dziwna miske??

no tesciowa moze nie gotuje najgorzej ale sporo jest panierkowych rzeczy, czasami da sie cos uratowac przed pieczeniem to sobie sama podpiekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Mam rotację ww , ale już ostatnie dni i koniec redukcji . Moja znowu aż za bardzo dietetycznie, zero tłuszczu, najlepiej wszystko na parze i bez smaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Kurde zrobiłam wypiskę wydatków na grudzień i osłabłam najgorzej co miesiąc zakładka złodziei - zus grr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pomoc w cwiczeniach

Następny temat

forma do oceny.

WHEY premium