SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Stal, magnezja, kostka masła - żadna lejdi sie nie spasła &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115520

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
julinka39
kessik ale złośliwa jesteś




Julinka nie czuję się złośliwa po prostu przy każdym spotkaniu musi być jakaś chora rywalizacja (tak to odbieram) w każdym aspekcie życia: dzieci, szkoły, zwierzęta, zakupy... ile można no i nie do pobicia miejsce zamieszkania. Jej sposób opowiadania jest taki że to u niej jest naj,naj a ty to nędzna podróba jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
a co do wagi to mi przez 2 tyg spadło 30 dag i waga wróciła do tej sprzed miesiąca.Normalnie nie mam jak sprawdzic cy dieta działa czy nie bo stoję w miejscu :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no u nas tez jest rywalizacja ze szwagierka, my kupujemy lepszy samochod to ona tez , jest sama a ma wielkie kombi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
kessik ja na spotkanie rodzinne gdzie bedzie szwagierka szykuję się jak na wojnę .Od rana mam boleści brzucha ,we wszystkim czuje sie grubo :(.A na biesiadzie w jej towarzystwie widzę że wybiera do jedzenia to co ja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja już na wagę nie patrze od pół roku praktycznie ta sama, tylko wygląd się zmienił, choć mam nieodparte wrażenie że powraca to co zgubiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
jedno jest pocieszające to nie my z nimi żyjemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
u mnie to brat przytargał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
u mnie się i cm nie zmieniaja jak w cycu spadnie :) to w nogę wlazie :( i się jakim cudem bilans zgadza :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pomoc w cwiczeniach

Następny temat

forma do oceny.

WHEY premium