SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Stal, magnezja, kostka masła - żadna lejdi sie nie spasła &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116330

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
jeden do mnie podszedł raz i mówi: "sorry, możesz sie przesunąć, bo chcę tu ćwiczyć".. leżałam na podłodze i robiłam uginanie nóg hantlem przytulona do ściany.. a un chciał akurat TU ćwiczyć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
ja bym mu powiedziała, że się przesunę jak skończę... bezczelny!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Julietta
hatavel mnie za to krytykują, dość ostro, ale... mam to w doopie!


I tak źle i tak niedobrze... u mnie wszyscy panowie zapatrzeni w lustra i swoje bice tak, że świat wokół kompletnie nie istnieje. Rzucają swoje klamoty gdzie popadnie, zajmują 5 metrów kwadratowych na głowę, prężą się, gwiazdorzą i generalnie takie z nich Paniska, że aż się czasem nie wiem gdzie podziać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
i pewnie nawet hantla po sobie na miejsce nie odłożą.. u mnie to samo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
najlepiej na siłce jest w piątek po 20 :D pusto, cicho, można ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Hetavel
Julietta
hatavel mnie za to krytykują, dość ostro, ale... mam to w doopie!


I tak źle i tak niedobrze... u mnie wszyscy panowie zapatrzeni w lustra i swoje bice tak, że świat wokół kompletnie nie istnieje. Rzucają swoje klamoty gdzie popadnie, zajmują 5 metrów kwadratowych na głowę, prężą się, gwiazdorzą i generalnie takie z nich Paniska, że aż się czasem nie wiem gdzie podziać.


a widzisz czyli jednak zwracają na Ciebie uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ale miałam zaćmienie mózgu... Musiałam sprawdzić co to WL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
PUSHhard
i pewnie nawet hantla po sobie na miejsce nie odłożą.. u mnie to samo...

Dokładnie tak.

U mnie wieczorami to się nie ma co pchać, bo takie oblężenie, że w kolejce się trzeba ustawić do jakiegokolwiek stanowiska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
ojj delfinko, a jakie ja 'komplementy' zbieram za sposób w jaki odżywiam moje dziecko! ostatanio za plecami poszło, 'co za suka, że dziecku ciasteczka i soczku żałuje' ...

xxx

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pomoc w cwiczeniach

Następny temat

forma do oceny.

WHEY premium