SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Stal, magnezja, kostka masła - żadna lejdi sie nie spasła &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
miłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Madzianna ,moja robi , ale w Świnoujściu,nie wiem czy Ci po drodze

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
A własnie, Dziewczyny, jak z dietą w święta?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
dla mnie dieta w święta nie istnieje, a to dlatego, że ja mało, co jem... dla mnie istnieje tylko grzybowa i pierogi więc jakąś rybę sobie upiekę na Wigilię (bo karpia to ja też nie teges...) i tyle a ciasta.. od kawałka sernika jeszcze nikt nie umarł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Ja w Święta planuję kierować się zdrowym rozsądkiem Na szczęście u mnie jest zwykle skromnie i jednak "lekko", więc nie będę mieć problemu. Karp w galarecie, jakiś śledź (bez śmietany), łosoś, barszcz (uszka zrobię z mąki gryczanej). Wiadomo, że będą świąteczne ciasta, ale przygotuję jakąś swoją wariację na temat kutii albo piernikowe ciasto marchewkowe Będzie czysto, ale liczyć z wagą nie zamierzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Ja tylko na kolację wigilijną skusze się na kluski z makiem, a reszta bez zmian , tzn może bez liczenia, ale normalne jedzonko lejdisowskie. Ciasto jedno będę piekła - czekoladowy sernik. Kupiłam malutką tortownicę - będzie w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
malutką, bo cała dla ciebie?

AMiu.. jak się czujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Chłop nie je słodkiego no może na kawałek się skusi jak będzie mocno czekoladowe. Tortownica ma 19cm średnicy, więc maleństwo.... Czuję się lepiej, coś tam podjadam , wymiotów brak, więc mam nadzieję, że jutro będzie całkiem sprawnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ja mam pecha w tym roku, bo święta organizowane są u nas, z racji nowego domu Ech ,ech... Robię liste i każdy coś robi ,ale ciasta przypadają jak zwykle mi. Także sernik,jabłecznik z kruszonką i daktylowy tort bezowy będzie, mam nadzieje że od tego gotowania mi się jeść odechce

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
haha, ja mam tak często, że jak coś gotuję, piekę , to potem nie mam ochoty jeść

Zmieniony przez - AMiU w dniu 2014-11-18 16:58:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pomoc w cwiczeniach

Następny temat

forma do oceny.

WHEY premium