SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Stal, magnezja, kostka masła - żadna lejdi sie nie spasła &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115904

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Nicień to też białko- wliczać !! nie marnować;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
uuu mrożące krew w żyłach opowieści, to ja dodam coś od siebie: uważajcie na makrele puszkowane z biedronkki, raz kupiłam taka co była z ikrą, nie tknę wi ęcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ja się zakochałam w szpinaku. Poleciałam na rynek, kupiłam, UMYŁAM, przyrządziłam.. coś mi gruchotało hm... a później zobaczyłam na listku małego ślimaczka z malutką skorupką. Nie chcę myśleć co mi gruchotało... nie lubię już szpinaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
czikita007
uuu mrożące krew w żyłach opowieści, to ja dodam coś od siebie: uważajcie na makrele puszkowane z biedronkki, raz kupiłam taka co była z ikrą, nie tknę wi ęcej


hmm no to mialas wersje ekskluzywna :) a w ogole to co zlego w ikrze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
eveline
Ja się zakochałam w szpinaku. Poleciałam na rynek, kupiłam, UMYŁAM, przyrządziłam.. coś mi gruchotało hm... a później zobaczyłam na listku małego ślimaczka z malutką skorupką. Nie chcę myśleć co mi gruchotało... nie lubię już szpinaku


dlatego ja kupuje na ogol przerobiony bo w cholere roboty z myciem, zeby dokladnie wyplukac piach i inne zyjatka

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-11-05 10:46:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Jedzeniowe traumy to bardzo wdzięczny temat
Ja mam wyjątkowego farta do różnego rodzaju niespodzianek w jedzeniu. Nagminnie znajduje robaki w brokułach, przestałam je dlatego jeść i w ogóle kupować. Zdarzają mi się też często robaki w mandarynkach lub mole w orzechach. Raz trafiłam na ludzki paznokieć w (kupnym) cieście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
nicienie jak tasiemce, zabia je wysoka temperatura, a co do surowizny to uwielbiam wędline dojrzewającą i rybki wędzone na zimno i śledzika z grzybami i w śmietanie... uhm głodna się zrobiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ja się nie spodziewałam. Cieszyłam się, że mam świeży z rynku a nie paczkowany z biedronki nigdy więcej, ale i tak mój tata miał gorsze przeżycie z brukselką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
lepszy taki paczkowany bo on wstępnie umyty i otrząśnięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja kiedyś fląderkę tuszkę z ikrą nabyłam, fląderke zjadłam, a robaki to częściej w kalafiorze są niż w brokułach choć oba warzywa są na nie podatne

Zmieniony przez - kessik w dniu 2014-11-05 10:53:17
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pomoc w cwiczeniach

Następny temat

forma do oceny.

WHEY premium