SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Stal, magnezja, kostka masła - żadna lejdi sie nie spasła &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116096

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Hetavel
PUSHhard
ja tam siłowej bieżni jakoś strawić nie mogę... równowagi nie potrafię na niej utrzymać..


Ja też mam jakieś mega problemy z bieganiem na bieżni, tempa nie mogę utrzymać, jakoś nie czuję swobody ruchu, z równowagą bywa różnie. Jednak nie ma to jak bieg w terenie - szkoda, że nie zawsze są warunki i okoliczności.

/


a ja to wręcz na odwrót, jedyny sprzęt kardio na którym umiem ćwiczyć

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
PUSHhard
Malinowa, help!

Potrzeba mi przepisu na przepyszne żołądki i wątróbkę! Gulasz z żołądków wychodzi mi taki se, a wątróbki jeszcze nigdy nie robiłam, a chcę się w tym temacie rozdziewiczyć Pomożecie?

PUSHhard dasz radę ! Ja ponad 20 lat byłam wegetarianką i nie przyrządzałam żadnego mięsa. Wątróbkę kojarzyłam jako koszmar dzieciństwa. Ostatnio jednak badania wykazały u mnie niedobór żelaza i stwierdziłam,że zamiast faszerowac się tabletkami postawię na naturalną suplementację, czyli m.in wątróbkę. Zrobiłam ją tydzień temu pierwszy raz w życiu, podeszłam do jedzenia z ogromną obawą, a okazała się rewelacyjna !!! Na jutro już stoi kolejna namoczona w mleku !
Dzisiaj było w spamie o gulaszu z serduszek i kusi mnie aby któregoś dnia spróbowac. Tyle tylko,że muszę poczytac od podstaw jak go zrobic, bo w obróbce mięcha to ja jeszcze zielona jestem ...

Zmieniony przez - alhambra1970 w dniu 2014-11-07 22:15:14

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Wątróbka jest pyszna Co Cię skłoniła alhambra żeby zrezygnować z wege?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
a ja uwielbiam rybki, no i mięsko też
do tej pory tak mam tak, że jak nie wciągnę mięska to się nie najem

mam takie myśli, żeby spróbować np wątróbki, ale jak już przychodzi co do czego to zbiera mi się ślina w buzi i mnie cofie

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Cześć dziewczyny!
No ja chyba do wątróbki jeszcze nie dorosłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Ja to bym podroby jadła, jakby mi ktoś przygotował... Bo takie na przykład serduszka w stanie nieprzetworzonym mnie mało zachęcają.
Wątróbkę jem, spoko, ale to chyba taki mechanizm, że w dzieciństwie jadłam, więc czemu teraz nie. Ale trzeba się będzie w końcu przemóc i coś innego spróbować upichcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Hej wątròbkę lubię ale oczyszcanie jej nie jest zbyt przyjemne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Dzień dobry!

zakup wątróbki zlecony, powiedzcie mi tylko, ile w mleku ją 3mać trzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
wątroba przynajmniej duża,a weź oczyść żołądki! napitolisz się i zjesz połowę tego, co kupiłaś... na szczęście jest to i tak ekonomiczne, a i pies swoje dostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
alhambra, widzisz, ja mam podobnie, tylko z warzywami... warzywa jem tak naprawdę od paru lat dopiero.. mogły dla mnie nie istnieć! Teraz ciągle jem ich za mało w porównaniu do owoców np., ale i tak jest to progres! Pasztet z soczewicy z warzywami był dla mnie kiedyś nie do pomyślenia, a teraz robię tak często, jak mogę. Ale sałatka z warzyw gotowanych z majonezem.. nieee, tego w życiu do ust nie wezmę...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pomoc w cwiczeniach

Następny temat

forma do oceny.

WHEY premium