SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Stal, magnezja, kostka masła - żadna lejdi sie nie spasła &-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115484

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
no pozbędę pozbędę, mam nadzieję że nie razem z tym co zbuduję ale w końcu mogę powiedzieć że jem sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
nie da ukryć jak masa, to konretna, a nie pitu pitu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
a pewnie, co tam się rozdrabniać zresztą i tak cały czas malutka jestem to mogę sobie pozwolić urosnąć. A siła zawsze mnie bawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
czyli wszystko działa tak, jak powinno! a w ciuchach nie czujesz różnicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
pewnie że czuję - koszulki krótsze jakieś się zrobiły, bo i w plecach mniejsze i w rękawach, spodnie bardziej obcisłe. Tylko to nie zmienia faktu, że ogólne wrażenie osób trzecich jest takie, że jestem malutka, schudłam i trzeba mnie dokarmić kanapką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
heh ciesz się, że cie o jakąś chorobę nie posądzają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
ee mówił się - no przecież biegam i spokój ;) przecież nie będę tłumaczyć, że pewnie jem 2razy więcej od rozmówcy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
delfinka
pewnie że czuję - koszulki krótsze jakieś się zrobiły, bo i w plecach mniejsze i w rękawach, spodnie bardziej obcisłe. Tylko to nie zmienia faktu, że ogólne wrażenie osób trzecich jest takie, że jestem malutka, schudłam i trzeba mnie dokarmić kanapką


ty mnie lepiej nie strasz
ja mam wszystkie spodnie i spódnice do pracy obcisłe...

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
część też takich mam, ale część mam z grubszego okresu to jeszcze w nich dużo zapasu jest tylko wiesz u mnie jak ciuchu xs czy 36 są luźne a zaczynają się zapełniać to tylko się cieszyć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
to prawda ja bym tak ze stanikiem chciała! móc kupić bez przymierzania
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pomoc w cwiczeniach

Następny temat

forma do oceny.

WHEY premium