SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Różowe sztangielki tylko dla strongmenki!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117058

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
tak w ogle ostatnio poszlam na interwaly do parku i tam gdzie niegdzie sa zakrety i tak zapyerdalam, ze sie w zakret nie wyrobilam, bo slisko bylo, mokra nawierzchnia i przejechalam na dupsku jakies 2 metry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lumkaa
tak w ogle ostatnio poszlam na interwaly do parku i tam gdzie niegdzie sa zakrety i tak zapyerdalam, ze sie w zakret nie wyrobilam, bo slisko bylo, mokra nawierzchnia i przejechalam na dupsku jakies 2 metry


goopiaś ty kontuzję złapać chcesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
dlatego teraz wybieram juz tylko proste trasy ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7295
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
hello Porandojin
a ja dzis sie tak skatowałam na siłowni, ze miałam juz dwie drzemki
własnie zmusiłam się do półgodzinnego rozciągania, bo obawiam sie, że inaczej miałabym problemy ze wstaniem z łóżka jutro teraz jeszcze zastanawiam sie co zrobić, żeby przespać noc

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 346 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6560
Pardojin, właśnie czytałam twój wątek. Strasznie Was podziwiam, że przez to przechodzicie! I co w końcu zjadlas na grilla? ;)

Robię formę na lato... ale następne ;)
http://www.sfd.pl/DT_noory-t1024218.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Poran - juz tylko chwilka a potem będziesz sie regenerować
Ja dzis węgle przyswajam tylko w postaci truskawek i czereśni - marzyłam o tym od kilku tygodni i błogość mam niesamowita
Tylko co zjem porcje to sie pocę i ręce mi sie trzęsą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Małgorzata ja do tej pory po zjedzeniu większej porcji ww mam uderzenia gorąca i żyły mi mocno wyłażą a duuuzo czasu minelo od odwadniania
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bo chcieć to móc!

Następny temat

Czas na zmiany i porządnego kopa

WHEY premium