SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Różowe sztangielki tylko dla strongmenki!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117239

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Ojej dziękuję Ale powinnaś jako moje guru kopnąć mnie w ten tłusty jeszcze zad żebym przyłożyła się bardziej
A ja muszę jeszcze raz silnie podziękować , bo Twoja obecność w moim dzienniku na prawdę baaaardzo dużo zdziałała , bez Ciebie jak dziecko we mgle

A co do sukni to na pewno ją kupię jak już osiągnę to co sobie zaplanowałam i podzielę się na bank fotkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Isthar właśnie podejrzelam Twój dziennik, jest mega !!! Ale się skurczylas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Też się zdziwiłam jak zobaczyłam porównania z poprzednimi zdjęciami Wiedziałam że schudłam przecież ale nie zdawałam sobie sprawy że to aż tak widać. A teraz mam tyle powera na dalsze działanie że nie określę tego w słowach

Lecę do sklepu bo w lodówce przeciąg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
a ja mam cala lodowke zarcia pokomunijnego ale niestety wiekszosc nie dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
Isthar
Też się zdziwiłam jak zobaczyłam porównania z poprzednimi zdjęciami Wiedziałam że schudłam przecież ale nie zdawałam sobie sprawy że to aż tak widać. A teraz mam tyle powera na dalsze działanie że nie określę tego w słowach

Lecę do sklepu bo w lodówce przeciąg


gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
BULL, CIERPLIWIE CZEKAM NA PRZEPIS (wiesz jak ciężo było znaleźć tę bluzę ?)

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
Musisz cierpliwie poczekać bo mam na topie coś ważnego teraz. Kolejna impreza/targi/konkurs w wawie, w listopadzie i kombinuje.

Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-06-09 14:04:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
ale ożywczy chłodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
to gdzie Ty ten przepis trzymasz skoro musisz tyle szukać?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bo chcieć to móc!

Następny temat

Czas na zmiany i porządnego kopa

WHEY premium