SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Różowe sztangielki tylko dla strongmenki!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117229

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Czemu pieczona owsianka tak szybko się kończy?

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7295
Tak wszystkie zachwalacie, że aż i ja jutro zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
CiociaSamoZlo
lubiekaszke
No zdarzyło się tak z 3 razy szefowa wypiła sok pomidorowy, a koleżanka mi zjadła borówki (które odkupiła) i raz pomarańczo-mandarynkę.


hehe bo ja znalazłam cóś w internetach i od razu pomyslałam o Tobie




Myślę, że szefowa by była lekko zniesmaczona Ale wypróbuję ten sposób w ostateczności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8439
ja polecam magnez z b6 z avetpharm moja wiecznie drgajaca powieka juz nie drga ;p a kawy pije tyle samo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
A wie ktoś co poradzić na nagłe konieczności oddania moczu? W sensie, że nagle chce mi się bardzo siku i ledwo jestem w stanie wytrzymać i jak już jakoś dojdę do toalety to tego moczu jest niewiele. Nie, nie jest to zapalenie pęcherza, bo innych objawów nie ma a taki stan utrzymuje się już od prawie 2 tyg. W nocy też wstaję 2-3 razy.

Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2014-06-18 08:39:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90641
Witam :) O widzę że bardzo aktualny dla mnie temat. Taki skurcz łydki miałam w nocy że masakra a biorę i mg i b compleks już dłuższy czas max dawkę. Niestety kawy wypijam baaardzo dużo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Lubiekaszkę, może Uro-Furaginum lub jakiś preparat z żurawiną? A najlepiej zrobić badanie moczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
No ja muszę zwiększyć dawkę magnezu i zobaczyć czy będzie lepiej

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Mnie na skurcze też pomógł Mg, a miałam takie potężne podczas treningu. Chyba najtańszy wtedy kupiłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Trzeba uważać tylko na skład, ostatnio w mojej przyprawie wsadzili cukier Ech... Dobra, ledwo weszłam, już znikam. Bye Bye
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bo chcieć to móc!

Następny temat

Czas na zmiany i porządnego kopa

WHEY premium