SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Różowe sztangielki tylko dla strongmenki!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116249

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Dzień dobry :)

U mnie na silce w strefie ciezarowej to zadnej pani nie ma, no oprocz mnie, a mamy trenera pana dosc mlodego przystojniaczka ale pojawaiaja sie panie, ktore wola z pania trenerem cwiczyc wiec sobie wykupily trening z pania od zumby - nie wiem jak on wyglada bo nie wchodze na sale wtedy

No i trener chyba zauwazyl wreszcie, ze cwicze :D i zaczyna mi wreszcie korygowac cwiczenia :D wczoraj walczylam o poprawne wykonanie arnoldek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
markoto to fajny trener:D bo u mnie to tylko siedzi i układa hantelki tylko...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
hej dziewczyny, powiedzcie mi proszę czy do miski warzywa takie jak kalafior, fasolka żółta, papryka czerwona, brokuły trzeba wpisywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no ale sie upomnialam o korekte bo mowil ze nie koryguje sam od siebie bo sie niektorzy za to obrazaja :D

Nikki nie wliczamy chyba, że korzeniowe i straczki za wyjatkiem szparagowej



Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-06-12 08:38:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Ja sie sama czasem zastanawiam czy kogos nie poprawic... Wiadomo nie jestem ekspertem ale czasem ludzie sobie taka ewidenta krzywde robia ze nawet ja to widze- znaczy musi byc bardzo zle :D ale tez nic nie mowie bp jeszcze mi sie dostanie ze sie wtracam gdzie nie trzeba

Bry spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
no a najgorzej jak właśnie jest taki niby instruktor na siłowni a on nie zareaguje nawet...

chociaż najbardziej to mnie fascynują treningi personalne:D i pomyśleć, że ludzie za nie płacą. Stoi nad Tobą instruktor a laska pompki kaleczy, a ten jej gada super:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Jeszcze musze sie pochwalic ze odchudzilam moja mame przez ostatnie 4 miesiace z ladisowa dieta o 10kg i prawie 40cm w obodach cala rodzina sie mnie dopytuje skad ja sie tak na tym znam i co to za dieta-cud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
delfinka
no a najgorzej jak właśnie jest taki niby instruktor na siłowni a on nie zareaguje nawet...

chociaż najbardziej to mnie fascynują treningi personalne:D i pomyśleć, że ludzie za nie płacą. Stoi nad Tobą instruktor a laska pompki kaleczy, a ten jej gada super:)


Hahaha. No dokładnie U mnie na siłowni jest jeden taki trener, który podczas treningu personalnego z klientką siedzi sobie znudzony i mówi, nawet nie pokazuje, co ma robić A laska w siódmym niebie. W ogóle Ci trenerzy u mnie na siłowni... Chyba tylko jedna laska po fizjo na AWF a reszta po kursach i to chyba online.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Łukaszek bo to tacy po kursach z gruponu za 49,99

Piękne to było jak laska miała luźne, bardzo krótkie spodenki, on jej kazał wymachy nóg robić w podporze, ustawił się z tyłu i widoki oglądał
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bo chcieć to móc!

Następny temat

Czas na zmiany i porządnego kopa

WHEY premium