SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Różowe sztangielki tylko dla strongmenki!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
phi, ja siędzę w robocie od 14.00 do 19.00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Normalnie bym olała, ale ne chce mi się później słuchać marudzenia, że nie jestem odpowiedzialna bla bla bla
A zresztą drukarkę mam w domu zepsutą, a muszę wydrukować ściągi na weekend I przy okazji wezmę piersi z kurczaka z zamrażalnika w pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o! czyli na darmo nie pojedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
tak was czytam i czytam i mam teraz tez ochote na jakis deser chyba jutro zrobie sernik bananowy omniom kurde tylko odzywke przydalo by sie zamowic, bo juz zieje pustka troche. A i kurde robilam dzis ta tabate i nie wiem sama chyba cos nie tak poszlo, nie moglam sie zdecydowac jakie cwiczenie i zrobilam przsiad z sama sztanga bez obciazen, wiec 5kg i bola mnie strasznie uda straaaasznie :D wic jutro beda zakwasy, ale zebym byla jakos strasznie zmeczona to nie powiem... pawia tez mi sie nie chcialo pusczcac hahah, nasteonym razem sprobuje burpees, tylko najpier musze sie nauczyc to robic, bo probowalam ale wygladam przy tym jak lamaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
więc to był po prostu interwał masz pulsometr? bez tego nie wiadomo, co ty w ogóle robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
kupilam sobie taki od chinczykow, ale nie dziala a na profesjonaly narazie nie mam funduszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
bez pulsometru jak bez ręki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2697
chyba, ze mozecie mi jakis tani, dzialajacy polecic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
ja mam polar ft7 i polecam :)

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w Lidlu czy w Rossmanie można kupić miarowe pulsometry, gdy jest akcja... ogólnie, przy tabacie puls twój skoczyć winien do 95% HR max... jeżeli nie było ci słabo i płuc nie wypluwałaś, to był to po prostu trening interwałowy to, co w necie zobaczyć można, to nie tabata
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bo chcieć to móc!

Następny temat

Czas na zmiany i porządnego kopa

WHEY premium