SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Różowe sztangielki tylko dla strongmenki!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117065

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Hahaha tak a propos rozmowy o cukinii i o tym jak żaliłam się, że mam braki w czystym jedzonku w lodówce -> moi rodzice wrócili z zakupów i nawet o mnie pamiętali haha Mama mi kupiła CUKINIĘ! :D będę mieć okazję spróbować jej na surowo, a jak nie na surowo to w wersji placków :D

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
cukinia jest git dzisiaj też będę jeść, ale najpierw coś konkretnego, bo nie wzięłam nic ze sobą i trochę na glodzie i sklepowym żarciu funkcjonuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no hej, widze, że trafiłam na rozmowę o jedzeniu^^

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
jak zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
tymczasem idę dalej pracować. szybciej skończę szybciej wrócę do domu i szybciej zjem coś innego niż kanapki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
hehe, a ja powinnam wypić kawę i zacząć sprzątać posesjowy bałagan, bo z tego wszystkiego uświniłam okładkę egzemplarza licencjatu dla promotora, co oznacza, że bede musiała ją zatrzymać

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7295
Mój posprzątany posesjowy bałagan wytrzymał niecały tydzień Nie ma co sprzątać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja mam przedprowadzkowy bałagan i nie mam zamiaru go sprzątać Pokój taki mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
A propos jedzenia... Niedawno wróciłam od przyszłych teściów i już się gotuje wielki kalafior i kg ziemniaków W lodówce kg ogórków małosolnych, ogórki zielone, cukinie, rzodkiewki, wieeeelgachna młoda kapusta i kg truskawek I to wszystko za w cenie w jakiej kupili na giełdzie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bo chcieć to móc!

Następny temat

Czas na zmiany i porządnego kopa

WHEY premium