SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Różowe sztangielki tylko dla strongmenki!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116777

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19244
moja mama chodzi na pilates i coś tam jeszcze i ostatnio się jarała, że jej się mięśnie na nogach pojawiły :)

szkoda tylko że tragicznie się żywi. poza tym uważa że jak ma 64 lata to normalne że jej dolega milion rzeczy i teraz to już tylko leki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19244
A jak trenerzy u mnie uczą na siłce przysiadu to jest dramat, laska w ogóle nie wie, jak się za to zabrać, a on jej tylko przytrzymuje kolana, żeby nie wychodziły za linię palców stóp. Efekt jest taki, że dziewczyny potem zamiast przysiadów robią skłony z 8-kilową sztangą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Madzianna gratki dla Ciebie i dla mamy . Kurcze jak ja chciałabym, żeby moja mama się za siebie zabrała . Mój wzrost, a z 90 kg żywej wagi, problemy z kolanami, wysokim ciśnieniem, brzuch jak wielka beczka - masakra. A kiedyś tyle po górach chodziła (jeszcze nawet za mojego nastolactwa), pracę miała bardzo aktywną, ale bardzo stresującą, ciągle w biegu (pogotowie, a teraz już tylko "stacjonarnie") i nauczyła się zajadać stres. Teraz jest dokładnie tak właśnie, że na główne posiłki je jak ptaszek, a potem paczka ciastek itd. Ale już za bardzo wpływu nie mam, bo z nimi przecież nie mieszkam... Ech.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19244
PicaPica
Teraz jest dokładnie tak właśnie, że na główne posiłki je jak ptaszek, a potem paczka ciastek itd. Ale już za bardzo wpływu nie mam, bo z nimi przecież nie mieszkam... Ech.


u mnie jest dokładnie to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
To przykre, ale piekne ze chcialybyscie tyle dobrego dla swoich Jedynych mam:)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
A babeczki,z ciekawostek - kupiłam sobie ostatnio trochę erytrytolu, bo naczytałam się, że jest najbardziej ok spośród alkoholi cukrowych, a byłam ciekawa. Spróbowałam wczoraj, tak prosto z łyżeczki i WCALE nie czuję słodyczy! Czuję na początku takie jakby miętowe coś, potem jakby lód mi się roztapiał na języku i tyle. Może to genetyczna sprawa jakaś z tymi poliolami i niektórzy nie czują? Próbowałam kiedyś ksylitol i miałam w zasadzie to samo odczucie.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Moze to tak specialnie? Ja jak zjem lyzeczke ksykitolu to mnie zatyka i 3 dni zero ruchu w jelitach za.to moj moze jesc kilogramy i nic

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Ta moja mam właśnie startowała z 90 kg przy 170 cm :/ bóle stawów były na porządku dziennym. Teraz mam wrażenie ze jest innym człowiekiem, milo się patrzy na to ile ma energii. Niedawno byłam z nią na wycieczce w izraelu gdzie w 30 stopniowym upale lazilysmy z plecakami i dzielnie dotrzymywala mi kroku :) nie do pomyślenia jeszcze pół roku temu nie ruszyłaby się kanapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
U mojej mamy to jak na razie tylko dieta wchodzi w rachubę. Nie ma czasu na treningi. I to dosłownie. Ma dwójkę małych dzieci (4,5 i 2,5lat) z czego młodsze ma cukrzycę i co ok. 2h musi jej robić pomiary itp. A żywiciel rodziny cały czas pracy i nawet nie miałaby komu zostawić dzieci pod opieką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bo chcieć to móc!

Następny temat

Czas na zmiany i porządnego kopa

WHEY premium