SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Różowe sztangielki tylko dla strongmenki!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116262

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lubiekaszke
megi, no właśnie nie wiem, bo odkąd nie pije to mam ciągłe krwawienia... Trwają ok. 24 dni i przerwa 7 dni.

Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2014-06-17 14:44:56


a może to tak w twoim organizmie nabałaganiło, że on sięteraz "czyści" i normuje? do tego wiesz, czysta miska, mocne treningi.. to też jakiś szok dla organizmu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Soja przez obecność fitoestrogenów miesza w gospodarce hormonalnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie... nagle brak tego produktu i organizm nie wiem co się dzieje daj mu czas, obserwuj, a jak dłużej się ten stan będzie utrzymywał, to poradź się modek i zgłoś do dobrego lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No ja mam PCOS i co jakiś czas mi zmieniaja się hormony i zmieniają mi leki. I właśnie objawem, że się coś tam zmienia w hormonach było krwawienie ale maks 1 dzień. A nie tyle... I właśnie boję się, że moje spadki są wynikiem zaburzeń hormonalnych i jak dostanę nowe leki to przybiorę w obwodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to wtedy będziesz masować! i tu kurna ważny jest dobry, zaufany lekarz, który tobą pokieruje i sam będzie zauważał niepokojące zmiany. A nie lekceważył "bo wygląda Pani na zdrową".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Do lekarza idę za tydzień, oczywiście tylko dzięki temu, że moja mama ma wtedy wizytę to po prostu z nia wejdę. Lekarkę mam świetną. Pewnie dostanę znowu skierowanie do szpitala na badania profilu hormonalnego łącznie z tarczycą i cukrzycą. Wraz z mężem prowadzą mnie od ok. 5 lat i ostatnio był duzy postęp - poznikały torbiele na jajnikach I nawet jajeczkowanie było (pierwsze w życiu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
megi84
to wtedy będziesz masować! i tu kurna ważny jest dobry, zaufany lekarz, który tobą pokieruje i sam będzie zauważał niepokojące zmiany. A nie lekceważył "bo wygląda Pani na zdrową".


Pocieszyłaś mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polecam się

no kurde ci powiem, że sytuacji nie masz łatwiej.. ale widzisz, krok do kroku, obserwacja siebie i myślę, że można wyjść na prostą. Oczywiście najważniejsza jest konsekwencja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
E tam.
Przyzwyczaiłam się, że ciągle chudnę i tyję Dlatego ciuchów nie wyrzucam.
I pewnie jak zacznę nabierać wody po nowych hormonach to Szefowe pomogą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bo chcieć to móc!

Następny temat

Czas na zmiany i porządnego kopa

WHEY premium