SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST działu Trening w domowych warunkach ** Vol 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
niezły agent

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1720
Mavionis

Jak wejdziesz na sfd to wkładaj fotki ... o ile dobrze pamietam to wczoraj albo dzis miałeś konczyc a6w // Ja jestem na 14 dniu

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
Wstawiłem :) Ostatnio wogóle nie przesiaduje przed kompem bo czasu nie mam stąd rzadko piszę na forum...

ZAPRASZAM DO MOJEGO DZIENNIKA W TYM DZIALE NA OBEJRZENIE EFEKTÓW SZÓSTKI WEIDERA

Nie są to super efekty ale jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Efekt jest ,nie ma co. Podbijam spam bo spadnie nam na drugą stronę.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
masakra...

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
oj czuje plecki po wczorajszym treningu :]

genialny film, muzyka...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
A ja nic nie czuję po wczorajszym treningu bo chory i nie ćwiczyłem :(

A co do muzyki co kto lubi :] Ja jak już mam coś wybierać z mocniejszych rytmów to Marilyn Manson albo coś tego typu


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Co do genialności domu 1000 trupów też bym się kłócił :D My się z kumplami uśmialiśmy na nim niemiłosiernie. Sama muzyka Roba jest spoko. Manson wydał chyba wczoraj nową płytę, też daje radę :)
Ładnie się dzienników u nas w dziale narobiło :o Ciężko to wszystko ogarnąć.
A teraz módlcie się, żeby mnie deszcz nie złapał 20km od domu jak na rowerze będę

Zmieniony przez - Eoghan w dniu 2009-05-20 12:29:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
No właśnie, coś nie widze tego podforum na dzienniczki:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
A ja zostałem zaszczycony na moim dzienniczku postem Mawashiego :) Dzisiaj trening odpadł. Czuję się lepiej ale wróciłem z pracy o 19 i miałem sporo do roboty, zresztą do teraz ogarniam referat na piątek na psychologię społeczną o grupach :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase Mati92

Następny temat

Bardziej Rambo niż Rambo

WHEY premium