SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST działu Trening w domowych warunkach ** Vol 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Bos ma rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Lepiej uważaj na ta wodę ze sklepu, robią się od niej kamiennie nerkowe, za dużo soli minieralnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
To kupujcie wode Zywca - ma najmniej soli mineralnych.
Ale watpie zeby to zagrozenie powstawania soli mineralnych bylo na tyle niebezpieczne zeby pzestac pic wode kupna.
Juz na sile nie prawcie tutaj swojej wiedzy z gazet czy cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie prawie wiedzy z gazet tylko autentyczny przykład z życia - kumplowi się zrobił kamień nerkowy, bo pił za dużo wody mineralnej (trenuje piłkę nożną), lekarz poradził mu żeby wybierać wodę gdzie jest mniej tych soli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
No po kamieniach to normalne, ze nie moze pic tych bogatych w sole mineralne, moja babcia tez jest po operacji na kamienie i pije tylko wode Zywca.
Ale nie wierze ze tylko od wody zrobily mu sie kamienie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najgorsza jest woda właśnie z kranu, wielu mężczyzn ma kamienie jeśli piją dużo herbat lub wody z kranu nawet przegotowanej.
Kobiety nie mają tego problemu ponieważ z okresem pozbywają się większości soli mineralnych.
tak mi mówiła Pani na chemii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 810 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4742
No to lepiej jest pić już piwo niz wodę mineralną

Padlem, nikt mi nie podał reki.... Sam wstane... Silniejszy



Dzienik treningowy:

http://www.sfd.pl/Dziennik_treningowy_<Bos06>-t493510-s40.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10221
Kto pije i pali ten nie ma robali więc ogólnie to pozytywnie

"Ani Dnia Bez Walki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase Mati92

Następny temat

Bardziej Rambo niż Rambo

WHEY premium