SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST działu Trening w domowych warunkach ** Vol 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
A na którym dniu byłeś? I dlaczego musiałeś przestać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1761
Na drugim. Eoghan napisał żebym wywalił z treningu a6w i dał 2 ćwiczenia na brzuch, a on tu jak ekspert jest, więc posłuchałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
Tez zrezygnowalem po 6 dniu - wzorujac sie na opiniach innych (tych ktorzy zrobili cale). W dni wolne robie spiecia i brzuszki do oporu / znudzenia / pieczenia czy co tam i lekko cos tam sie rysuje ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1720
w sumie jak sie pytam kumpli co robic na brzuch to każdy mowi zrób 6 weidera a po za tym... ponad 2000 ludu w ankiecie podkresliło że daje to bardzo dobre efekty wiec cos w tym musi być ... Jak skończe to powiem wam jakie efekty miałem po (o ile dam rade skończyć ten trening)

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1720
ja robiłem po 100 brzuszków codziennie przez 2 miesiące i żadnych to efektów mi nie dało ... wiec teraz tego prubuje :P

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
No bo A6W ponoć jest przede wszystkim do robienia gdy ma się mięśnie (lub uważa się że się ma) ale przykrywa je tkanka tłuszczowa i chcemy ją spalić tak by te mięśnie jakoś tam się uwidoczniły, a co do samego kształtowania się mięśnia to już trochę mniej daje weider (o ile dobrze pamiętam). A pozatym trzeba mieć mocny brzuch do a6w bo jak ma się słaby to często robi się to niedokładnie i stąd też mogą być mniejsze efekty, tak jak nie pamiętam kto i nie pamiętam jak to było dokładnie ale ktoś na tym forum w mniej więcej dniu 14 czy 16 robił całość koło godziny bo nie miał siły. A tu właśnie chodzi o robienie non stop praktycznie bez przerwy by to ćwiczenie działało jak aeroby...

Nigdzie się nie pomyliłem? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918


Raz w życiu zrobiłem szóstkę całą - ważyłem wtedy 65 kg. Mam zdjęcie przed i po , wrzucałem je do swojego bloga ale wrzucę tutaj bo więcej osób - odwiedza spam niż pojedyncze blogi. Jeśli ktoś zna dobry plan na brzuch który można wykonywać 3-5 razy w tygodniu to poproszę : DD

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319


Majówka w Krynicy Morskiej
aktualna forma moderatora

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Nie wyglądasz na tyle ile ważysz :)

EDYCJA, widzę, ze zaktualizowałeś profil i ważysz teraz jakieś 5kg mniej, no to w zasadzie wyglądasz :) Ale krateczki nie widzę

Zmieniony przez - darekk. w dniu 2009-05-07 11:07:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nogi mam cieżkie
Góra jakaś drobniejsza mi wyszła na tym zdjeciu.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase Mati92

Następny temat

Bardziej Rambo niż Rambo

WHEY premium