SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST działu Trening w domowych warunkach ** Vol 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Odstep 2-3h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
A co innego proponujesz?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
To moze jakas dyskusja, na temat metod trenngowych:D?. CO wolicie FBW/ACT/HST Split/ Split 2 x partia w tygodniu, moze cos innego:D?. Dlaczego?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Nie wiem, idę w odżywianiu zapytać
HST jeszcze szczerze nie próbowałem, pozostałe treningi podobały mi się w równym stopniu, W splicie podoba mi się pompa po treningu ćwiczonych partii, w FBW/ACT z kolei lubię to, że czuję się bardziej wymęczony (w dobrym tego stwierdzenia znaczeniu), splita 2x/week nie próbowałem i jakoś chyba nie widzę powodu, żeby testować.

Zmieniony przez - Eoghan w dniu 2009-04-28 18:53:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie ma sensu jeść częściej niż co 3h.
Ja jem co 3-3,5h i jest świetnie
ile jednorazowo białka?
Jeśli macie 5 posiłków
i zjecie po 30-40 gr białka na posiłek to macie już około 200
Kto z was tyle potrzebuje?

Generalnie 30-50 gr białka na posiłek można wciągnąć, ale to zależy od predyspozycji. Generalnie chodzi o to by białko rozkładać równomiernie na cały dzień, a operować węglami
no właśnie
to z węglami macie zazwyczaj problem, aby zjesć ich tyle ile potrzebujecie by rosnąć

no i zapominacie o tłuszczach, które są bardzo ważne

Co do metod treningowych to aktualnie split na 3 dni/tyg
chwalę sobie tez HST i treningi stacyjne
te metody działają na mnie najlepiej

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Ja teraz testuje trening z ksiazki Kutra Brungardta : Klatka piersiowa i barki. Niby po 6 tygodniach maja byc super efekty - zobaczymy na ile jest w tym prawdy a na ile sobie w chvja leca . Ostatnio cwiczyłem splitem i dobrze mi sie jechało ale teraz kombinuje zeby jak najkrócej cwiczyc bo jak taka pogoda to az sie prosi zeby wyjsc na zewnątrz ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
To ćwicz w terenie

Eoghan - nie chwaliłeś się że zgarnąłeś koksy z Fitmaxa. Dostałeś już? Rozstępy się pojawiły?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
W terenie teraz za gorąco :P tak to w piwnicy elegancko, chłodno i wogóle A po za tym nie lucie jak ktos sie gapi jak cwicze xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
Tez tego nie lubie Maciek.
Ja tam z weglami nie mam problemow. Problem mam z czasem /praca/ bo niestety w ciagu 8h mam tylko jedna przerwe na jedzenie + ok 1h dojazdy w "te i wefte" i tu zradza sie problem. Przykladowo:
4:30 Pobudka i jedzenie
9:00 Jedzenie w pracy
15:40-16:00 Jedzenie /jak dzien treningowy ok 17 trening/
18:00 Jedzenie
20-21 Jedzenie
Czytalem ze dziennie najlepiej sypiac 8-9h wiec tutaj juz sie gubie. musze zawezac odstepy miedzy posilkami a i to nie pomaga :/ Nie wliczajac to ze sie budze w nocy nawet pare razy i np od 1 z 4 razy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
chwaliłem się na stronie 61
Do mnie próbki właśnie jeszcze nie doszły, myślę, że jutro będą to akurat po treningu wypróbuję jedną saszetkę. No i rozstępy mogą się pojawić dopiero w czwartek zatem

edit:
jak to się mówi, nie wywołuj wilka z lasu przed momentem paczka przyszła.

Zmieniony przez - Eoghan w dniu 2009-04-28 19:44:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase Mati92

Następny temat

Bardziej Rambo niż Rambo

WHEY premium