SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST działu Trening w domowych warunkach ** Vol 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
film samego mc/rdl?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
nom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ok, za chwilę nagram

akurat ostatnia seria

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Wrzucisz to zaraz? Bo nie wiem czy czekac %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
kurfa. mama mnie wygoniła do sklepu i jak wróciłem, nie miałem siły na tren i na nagrywanie

jutro nagram, mam nadzieję, że wybaczycie zwłokę

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chlopaki mam wesole nowine. Pewnie kilku z was mnie jeszcze pamieta. Od nastepnego tygodnia wracam do treningow. Boks mi sie juz troche znudzil, wiec trzeba czyms to zastapic. I"M BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
To zakładaj dziennik , pokombinuj coś z planem , trzymaj miche i do przodu ;)

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Przemo, jak Cię nie pamiętać

wgl. to mam kilkanaście filmów na telewizji SFD

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Coś mało nas ostatnio Bos06 nie zagląda ,szczesio tak samo , pitera też już długo nie widać.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
a ja byłem 3 w powiecie na 2500m

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase Mati92

Następny temat

Bardziej Rambo niż Rambo

WHEY premium