SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST działu Trening w domowych warunkach ** Vol 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
snake, ukradłeś mi pomysł na posta

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Ja jednego nie rozumiem, rozumiem że śmierć itd, że to taki ludzki odruch nawet powinien być współczuć komuś, i że jednak była to głowa państwa czy też inni ważni ludzie z rządu Naszego kraju. Tylko jednak robienie świeczek na gadu gadu czy wklejanie zdjęc na naszej klasie uważam za totalną głupotę, bo jednak połowa z tych ludzi jeszcze niedawno "jechała" na rząd, na prezydenta itd, lub poprostu nie zna tych osób nawet..

Skl-to nie było śmieszne.

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
No łańcuszki na gadu i podobne historie to po prostu taki wymysł i to przy każdej okazji puszczają, też w tym sensu nie widzę, tym bardziej, że robią to głównie jakieś dzieci, które nie mają pojęcia nawet o tym co piszą.

Sam jakoś ani za pis'em, ani za samym Kaczyńskim nigdy nie przepadałem, jednak to głowa państwa i grono ludzi, którzy robili kawał dobrej roboty, byli tam też członkowie innych partii. Trzeba zauważyć, że teraz pewnie odbije się to na mocnym spadku wartości złotego, wśród tych, którzy zginęli był też prezes NBP. No i druga sprawa, to że do października jesteśmy w zasadzie bez głowy państwa, bo obowiązki prezydenta przechodzą na marszałka sejmu do wyborów.

Ciężko uwierzyć w to co się stało ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Eoghan zgadzam sie że dużo ważnych osób ale najbardziej mnie martwi to że było tam CAŁE DOWÓDZTWO WOJSKOWE więc teraz jesteśmy bez armi praktycznie. Zresztą dziwne mi sie to wydaje że akurat w tym samym miejscu co 70 lat temu znowu ginie tyle polaków.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Eoghan - wybory będą w ciągu/albo za 60dni, jest to opisane w konstytucji, przez 60dni rządzi marszałek, więc zdaje mi się że jeśli tak jest, wyborów w październiku może nie być
Snake pomyślałem to samo, właśnie mi najbardziej żal ludzi którzy dziś zginęli, których bliscy zginęli w tym samym miejscu 70lat temu, a byli tacy na pokładzie..

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
62 dni chyba do wyborów

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3921
skl15: Jeszcze nie wiadomo, bo marszałek nie ogłosił. To tylko spekulacje.
A poza tym to jak mówili w TV: ,,Nawet terroryści nie ,,załatwiliby" lepiej RP" Całe szczęście, że tym samolotem nie leciał premier i marszałek sejmu.
Właśnie podali wiadomość, że znaleziono ciało prezydenta!

Mój dziennik:http://www.sfd.pl/Proteo_system_by_jajek999_Wstawaj_i_walcz!!!!-t578639.html - zapraszam!

Jeśli pomogłem to daj SOG'a;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10221
Wielka strata, prezydent był dla mnie wielkim patriotą chociaż nie zgadzałem się z jego socjalnymi poglądami. Podobało mi się też to że mieliśmy swojego prezydenta który potrafił dla dobra Polski podkurvić pół Europy . Żal mi rodzin i napewno muszą czuć się teraz fatalnie, ale ja będę tylko wspominał te dobre i mniej dobre chwile.

Co do samego kryzysu, w wojsku już funkcje dowódców objeli ich zastępcy - wojskowi to nie cywile przygotowani są na każdą okazję. Najgorzej jest z NBP i myślę że złoty mocno na tym ucierpi. Taka tragedia nie miała jeszcze miejsca na całym świecie, w jednej chwili straciliśmy najważniejsze osoby w państwie.

Katyń znowu upomniał się o Polaków. Pamiętamy i pamiętać będziemy ! 1940/2010 !

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Dobrze, że premiera z nimi nie było

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Premier był kilka dni wcześniej u Putina.

-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase Mati92

Następny temat

Bardziej Rambo niż Rambo

WHEY premium