SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST działu Trening w domowych warunkach ** Vol 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Pewnei sie bali podchodzic po te bidony, co by w jape nei dostac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Pewna 63-letnia Chinka twierdzi, że potrafi zrobić 97 pompek w ciągu zaledwie jednej minuty.
Mieszkanka prowincji Syczuan zawdzięcza swoją imponującą kondycję codziennym treningom, w ramach których przez dwie godziny ćwiczy robienie pompek. - zródło Onet.pl - chciałbym miec taka babcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
pompki na scianie chyba:D^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
gralem w kosza i dostalem takiego kopniaka w psizczel, ze chodzic nie moge;D.
Dobrze, ze nogi dopiero w piatek:PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
no ja niestety przesadziłem z bieganiem, i mięsień piszczelowy mnie napierdziela, myślę, że dopiero jutro będzie ok. Następnym razem na pewno się mocniej porozciągam.
Ze sprawdzianu z piłki nożnej () dostałem 5 Z dietą ostatnio zawalam trochę, ale w święta będę trzymał w 100% bo będzie więcej czasu na gotowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Ja musze powiedziec ze odkąd zaczołem cwiczyc to ogolnie wyniki na wuefach sobie polepszyłem, moze nie w takich dyscyplinach jak bieg na 1 km bo tam sie głownie płuca i wytrzymałosc licza ale na 100m, w pchnieciu kula, rzutem lekarska jest znaczna róznica :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Ja ogolnie i tak mam same 6 wiec nic polepszac nie musze;D
Dzisiaj poszedlem sobie pograc, bo juz moglem troche chodzic, to kolega w pilke nie rafil i z kopa mi zaj... w piszczel i znowu nie moge chodzic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Dziś ponad 2h na szosie zrobiłem, fajnie się na zjazdach ciśnie po 60km/h Mam pytanie do kogoś kto się zna może, da się jakoś zapobiec skurczom, czy jest to po prostu nieuniknione przy dłuższym wysiłku? Magnez, cynk i B6 biorę, więc nie wiem gdzie jeszcze może być problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Ja tez mam pytanie; kiedy najlepiej brac witaminy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Najlepiej przyjmować je wraz z największym posiłkiem, ponieważ niektóre witaminy rozpuszczalne są w tłuszczach, więc to logiczne. Ja dodatkowo magnez biorę jeszcze przed snem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase Mati92

Następny temat

Bardziej Rambo niż Rambo

WHEY premium