SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST działu Trening w domowych warunkach ** Vol 1

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może nowy nfs szkoda że to nie na mojego kompa.

Może polecacie jakieś filmy bo nie mam co oglądać na pc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2631
Mawashi - Twój sprzęt przy moim to demon prędkości

Roboute - i co się chwalisz

Z NFSa to z dawnych lat pamiętam jak dziś 3 i 4 - no i mojego ulubionego NFS Porsche

Jeszcze bym dziś pospamował ale niestety czas ucieka, trening czeka a rano ktoś do pracy iść musi ...

jak w mordę strzelił Odobenus rosmarus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2121
Hmm a mnie samochodówki nigdy nie pociągały... zawsze wolałem strategie i rpg'i nooo ewentualnie dobrego shootera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No ale właśnie kupiłem na allegro używaną płytę asusa i P4 2,4, do tego dysk 300 GB 1 GB ramu, muszę to tylko złożyć i będzie szaleństwo

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zmienie troche temat jak sądzicie do jakiej średniej szkoły warto teraz iść bo chce iść do technikum(dobrze by było) chodzi mi o profil na którym są dobra zarobki i jest zapotrzebowanie na pracowników myślałem nad mechanikiem ale sam nic nie wiem w tym kierunku i mnie to martwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
witam

Mawashi gratuluje kursu

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2631
Mawashi - przesiadka z celeronka na Pentko 4 - całkiem niezła progresja Ja - jako że aktywnym graczem już nie jestem - zbieram na lapka. Do tego routerek radiowy i hasta la vista biurko z monitorem - przestrzeń życiowa mi się powiększy

Majkel - no cóż mogę tylko powiedzieć na podstawie własnego doświadczenia. Ja poszedłem do technikum żeby mieć zawód i potem dobry job wyłapać. W technikum skończyłem, g.wno się nauczyłem oczywiście pracy nie znalazłem Żałowałem, że nie skończyłem dobrego ogólniaka a wyboru zawodu nie zostawiłem sobie na czas studiowania. Wtedy człowiek już bardziej wie co chce w życiu robić, a technikum niestety ze względu na swą "kierunkowość" utrudnia pewne drogi rozwoju. Po ogólniaku człowiek jest bardziej uniwersalny.

Uff ... sorki za przydługi wywód i pamiętaj - opinie opiniami - ale to jest Twój wybór i Twoje życie ...

Ale powagą powiało - chyba starość zaczyna mnie doganiać ...

A teraz spadam poćwiczyć i w kimę bo jutro ostra impra mnie czeka

Zmieniony przez - Zman w dniu 2008-10-17 20:52:11

jak w mordę strzelił Odobenus rosmarus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to jest Twój wybór i Twoje życie nie no pięknie zabrzmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Coś słabo ten spam leci Ale rozwinie się na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypowie się ktos jeszcze chodzi mi o profil po którym praca jest dobrze płatna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase Mati92

Następny temat

Bardziej Rambo niż Rambo

WHEY premium